https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM MODERNÍHO BYTU V OV 1+KK S GAR.STÁNÍM, SLAVKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM MODERNÍHO BYTU V OV 1+KK S GAR.STÁNÍM, SLAVKOV

CRGBytyPRONÁJEM MODERNÍHO BYTU V OV 1+KK S GAR.STÁNÍM, SLAVKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0185-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  39 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Hledáte klidné bydlení ve zcela novém, útulném, moderním bytě? Vyhledáváte místo, kde je příroda všude okolo a zároveň skvělá dostupnost do města Brna? Tento byt je právě pro Vás!

Nabízený byt se nachází ve městě zvané Slavkov u Brna.

Byt, který Vám nabízíme, má celkovou plochu 39 m2 včetně balkonu o velikosti cca 6,2 m2 a sklepu o velikosti cca 3,7 m2. K bytu náleží vyhrazené parkovací místo v garáži o velikosti cca 15,4 m2 (3,5 m + 4,4 m).

Nachází se ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlové, nově vybudované budovy s výtahem. Jedná se o zcela nový, moderní, částečně zařízený byt s centrálním vytápěním, sklepem a parkovacím místem v garáži.

 

Dispozice bytu:

Po té, co do bytu vstoupíme vchodovými dveřmi, se ocitneme na chodbě o velikosti cca 3,2 m2. Odtud vede vstup do koupelny a do obývací místnosti s kuchyňským koutem. Koupelna je o velikosti přibližně 3,8 m2 a je laděna do tmavších odstínů, které jsou v posledních letech více a více „trendy“. Koupelna je vybavena moderním sprchovým koutem, topným žebříkem, umyvadlem a WC. Zrcadlo bude v nejbližších dnech doplněno.

Obývací místnost s kuchyňským koutem je o velikosti přibližně 22,05 m2. Kuchyňský kout je vybavený dvou-plotýnkovou indukční deskou, lednicí s mrazákem. V současnosti se čeká na dodání trouby, která bude taktéž součástí vybavení. Z této místnosti se vchází na balkon o velikosti přibližně 6,24 m2. Stojíme-li na balkoně čelem k zábradlí, tak vlevo je východ a vpravo západ.

Sklep i parkovací stání se nachází v prvním podzemním podlaží. Do garáže je vjezd z boku budovy.

Majitelé preferují nájemce na delší dobu pronájmu, min. však na 1 rok, pokud možno bez zvířat.

Nájem činí 9.500, - Kč měsíčně.

Služby činí 2.000, - Kč měsíčně včetně parkovacího místo v garáži. Elektřinu si přepisuje nájemce na sebe a je hrazena zvlášť.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 15.000, - Kč.

Slavkov u Brna (německy Austerlitz) je město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 20 km východně od Brna na řece Litava. Žije zde přibližně 7 000 obyvatel.

Slavkov je známý především bitvou u Slavkova, která se v roce 1805 odehrála několik kilometrů západně od města. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou, přilehlá oblast Slavkovského bojiště je krajinnou památkovou zónou. Francouzi na památku vítězství pojmenovali po bitvě železniční stanici v Paříži Gare d'Austerlitz a také přilehlý most Pont d'Austerlitz a nábřeží Quai d'Austerlitz.

V obci Slavkov u Brna se z občanské vybavenosti nachází tři základní školy, menší děti mají k dispozici mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hřiště, stadion a další sportoviště. Dále bychom v obci našli poštu, knihovnu, kino, ordinace několika praktických lékařů a stomatologů. Kromě toho je v zde umístěn i domov s pečovatelskou službou. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.

Mezi první organizované sporty ve Slavkově patří fotbal. V roce 1921 byl založen Sportovní klub Slavkov (SK Slavkov).

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 9.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42