PRONÁJEM MODERNÍHO BYTU 1+KK BRNO - SLATINA

CREDO REALBytyPRONÁJEM MODERNÍHO BYTU 1+KK BRNO - SLATINA
Číslo zakázky:  cr-n-0041-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  47 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  2.500,- Kč pro jednu osobu
Cena:  11 500 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný, moderní a udržovaný byt, o dispozici 1+kk, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží luxusní novostavby bytového domu ve vyhledávané lokalitě Brno – Slatina, na ulici Kigginsova.

                                                                                                                            

Celková plocha bytové jednotky činí 47,20 m2 včetně balkónu a sklepní kóje.

 

Dispozice:
Vejdeme do bytu, kde se nacházíme v prostorné předsíni, která disponuje krásnou vestavěnou šatní skříní s dostatkem místa, na všechny potřebné věci. Po pravé straně je vstup do koupelny, která je vybavena vanou, záchodem, umyvadlem a pračkou. Naproti vstupním dveřím, se nachází vstup do hlavní místnosti, která je dominantou tohoto nadčasově zařízeného bytu. Tato místnost disponuje vkusně vybaveným kuchyňským koutem se zabudovanými spotřebiči (el. varná deska, el. trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba). V téhle místnosti se taktéž nachází hezky oddělený prostor pro spánkovou část, který je z jedné strany oddělen závěsem a z druhé strany je obývací stěna spojena s jídelním stolem. Ve spánkové části se nachází postel s matracemi, které v bytě zůstávají. Dále nám tento pokoj nabízí vstup na balkón o výměře 3,40 m2, který nám může poskytnout odpočinek u šálku dobré kávy, nebo čaje.

 

Byt je situován na jihovýchodní část, takže o sluníčko je dopoledne postaráno. K bytu náleží i sklepní kóje (1,39 m2). Dále je zde možnost využívat výhody kočárkárny, která se nachází v prvním nadzemním podlaží. V ceně nájmu je taktéž zahrnuta cena za parkovací stání, které se nachází přímo pod balkónem.

 

Nájem činí: 11.500,- Kč (11.000,- Kč nájem + 500,- Kč parkovací stání)

 

Služby činí: 2.500,- Kč / jedna osoba + 300,- Kč / dvě osoby (včetně elektřiny)

 

Kauce: je ve výši nájmu a služeb, dle počtu osob v bytě (14.000, - Kč / 14.300, - Kč)

 

Majitel nemá problém i s menším zvířátkem, ale je zde třeba počítat s vyšší kaucí.

 

 

Byt bude volný cca od poloviny dubna.

 

Tento byt je vhodný pro jednu osobu nebo pár, který preferuje vyhledávanou lokalitu s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

 

Brno – Slatina je městská část na východním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Slatina, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Žije zde přibližně 9400 obyvatel. Přestože má Slatina městský charakter, má dosud stále velice dobře zachované původní vesnické jádro, nacházející se přibližně uprostřed území městské části. Jižně od původní vesnice se rozkládá řadová rodinná zástavba vzniklá převážně v dobách první republiky. Naopak severně od vesnické zástavby se jižně od silnice v Hviezdoslavově ulici rozkládá zdejší panelové sídliště, na západě sousedící se skupinou činžovních domů. Severně od Hviezdoslavovy ulice se nachází přibližně kosočtvercový obytný komplex tzv. Nové čtvrti, na západě a východě sousedící s průmyslovými areály. Při Hviezdoslavově ulici se nachází také areál zdejší trolejbusové a autobusové vozovny. Jihem území městské části prochází od jihovýchodu k západu Vlárská železniční trať, na níž se zde nachází nádraží. Podél trati a Řípské ulice se rozkládá velká průmyslová oblast, sousedící se zdejšími kasárnami.

V okolí se nachází Kaufland (400 m), zastávka MHD Černovičky (250 m), zábavný dětský park Bruno (150 m), pizzerie – kavárna (150 m) a přibližně 3 až 5 km od domu se nachází menší centrum, kde najdete Mateřskou školu, Základní školu, poštu, bankomaty atd.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

Cena: 11.500,- Kč / měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,