POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRONÁJEM LUXUSNÍHO, ATYPICKÉHO BYTU 3+KK V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍHO, ATYPICKÉHO BYTU 3+KK V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0169-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  108 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu opravdu krásný a prostorný byt, který se nachází v prvním patře cihlového bytového domu v Brně – Králově Poli, na ulici Skácelova.

 

Celková plocha činí cca 108 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 101 m2, a velkost sklepu činí cca 7 m2.

Dispozice:

Po vchodu do domu jdeme po točitém schodišti do prvního patra domu a vejdeme do bytu. Ten je opravdu krásný, prostorný a zejména atypický. Pokud hledáte byt, disposičně řešený do posledního detailu, tento byt je právě pro Vás.

Vejdeme do vstupní haly o celkové ploše cca 13 m2. Z této je vstup do všech samostatných místností. Po levé straně je místnost, která je nyní nevybavená a sloužila vlastníkům jako ložnice. Její výměra je cca 19,5m2. Další místností je pokoj o celkové ploše cca 21 m2, který je částečně vybaven dětským nábytkem pro dvě děti. Tento nábytek by zde majitelé rádi ponechali. Po pravé straně je místnost, která by mohla sloužit jako místnost úklidová, ale i jako menší šatna. Je zde umístěn i plynový, kombinovaný kotel Junkers. Plocha místnosti je cca 3,5m2. Po pravé straně je vchod do nádherné koupelny o rozloze cca 4 m2 s umyvadlem, vanou, pračkou Indesit, vestavěnými skříněmi, dále pokračujeme na samostatné WC o celkové ploše cca 1,5, m2. Hlavní dominantou bytu je krásný a prostorný pokoj s kuchyňskou linkou a ostrůvkem o celkové ploše cca 34 m2. Kuchyňský kout disponuje vestavěnými spotřebiči jako je lednice s mrazákem značky SIEMENS, mikrovlnnou troubou značky SAMSUNG, sklo keramickou deskou značky SIEMENS, troubou značky SIEMENS a myčkou nádobí taktéž značky SIEMENS. Dále se zde nachází ostrůvek, díky čemuž je v kuchyni mnoho místa pro vaření.

Součástí pronájmu je i sklep, který je umístěn v prvním podzemním podlaží a jeho celková plocha činí cca 7 m2. Z dvorního traktu je malý dvůr, který mohou obývat všechny osoby v domě žijící, tedy i nájemci k relaxaci a odpočinku.

Velkou výhodou je, že byt je ihned volný a k dispozici novému nájemci. Bezesporu další výhodou je vytápění ústředním topením pomocí vlastního plynového kotle.

 

Lokalita, kde se nabízená nemovitost nachází, je jednou z nejvyhledávanějších a nejlukrativnějších míst ve městě Brně, a to nejen zelení, která je zde v hojné míře, ale i výborným parkováním a zejména skvělou dostupností s centrem Brna. Jezdí zde tramvaj, autobus. Nedaleko se nachází park, který může sloužit k aktivitám, ale i odpočinku.

Městská část Brno – Královo pole má spíše městský charakter, ale na severovýchodě této lokality v katastrálním území Sadový se rozkládají rozsáhlé lesy a nachází se zde významný krajinný prvek Údolí Zaječího potoka. Na severozápad městské části zasahuje přírodní památka Medlánecké kopce s lesoparkem Palackého vrchu. V městské části se nachází hlavní budova Technického muzea v Brně. Na východě městské části se nachází proslulá Královopolská strojírna, jižně od ní pak velké brněnské nákupní centrum Královo pole.

V okolí nabízeného bytu se nachází obchody, restaurace, bistra, gymnázium a mnoho dalšího.

 

Ceny k nájmu jsou následující:

Nájem činí 18.000, -Kč měsíčně

Služby činí 4.850,-Kč měsíčně (záloha na elektřinu činí 1.680, -Kč, záloha na plyn 1.870, -Kč, záloha na vodu 1.100,-Kč, poplatky za společné prostory a společnou elektřinu v domě činí 200,-Kč. Zálohy na vodu, elektřinu a úklid společných prostor se rozpočítávají na osobu v bytě.).

Kauce činí 23.000, -Kč

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna realitní kanceláře je jeden nájem.

 

Cena: 18.000, -Kč měsíčně

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2022,