https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 3+KK S PARK. STÁNÍM V OPAVĚ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 3+KK S PARK. STÁNÍM V OPAVĚ

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 3+KK S PARK. STÁNÍM V OPAVĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0032-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  107,8 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu tuto novostavbu nádherného, slunného a zároveň velmi prostorného bytu o velikosti 3+kk v Opavě – Předměstí, na ulici Kačírkova, který je součástí luxusní „rezidence Kačírkova Opava. Tento byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v nedávno zkolaudované novostavbě sedmipodlažního bytového, cihlového domu s výtahem. Bytová jednotka má ve dvou obytných místnostech topící i zároveň chladící klimatizaci a je vybavena kuchyňskou linkou. V ceně nájemného je uveden i pronájem sklepu a venkovního parkovacího stání.

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, má celkovou plochu cca 107,08m2 bez parkovacího stání. Byt samotný má cca 97,76m2, terasa cca 6,82m2 a sklep cca 2,5m2.

Dispozice:

Byt samotný se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (třetím patře) domu. Jeho součástí jsou dvě koupelny a dvě WC. Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné vstupní haly o ploše cca 14,95 m2. Z haly vejdeme do téměř všech místností v bytě. Obývací pokoj je prosluněný a jeho součástí je kuchyň. V kuchyni je nová moc pěkná kuchyňská linka na míru. Její součástí jsou spotřebiče, konkrétně myčka, lednička s mrazákem, trouba, indukční deska. Obývací pokoj, který je propojen s kuchyní a jeho součástí je klimatizace. Celková výměra obývacího pokoje s kuchyní je cca 28,26m2. Z obývacího pokoje je vstup na terasu o výměře cca 6,82 m2, která má nádherný výhled do okolí. Na terasu je také možno vyjít z další obytné místnosti o celkové ploše cca 20,82 m2, která má taktéž klimatizaci v pokoji. V bytě je dále samostatné WC s umyvadlem o celkové ploše cca 1,5m2. Samostatná koupelna má vanu, umyvadlo a přívod na pračku či sušičku. Celková plocha koupelny je cca 5,89m2. Poslední místností v bytě je pokoj s vlastní koupelnou. Výměra místnosti je cca 20,34m2 a koupelny cca 6 m2. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC s bidetovou sprchou. Tento pokoj vybízí být využíván jako ložnice s vlastní koupelnou.

 

Místnosti jsou všechny v bytě světlé, v bytě jsou plastová okna. Topení je zajištěno centrálně pro celý dům.

Součástí pronájmu bytu je sklep o výměře cca 2,5 m2 a jedno venkovní parkovací stání přímo před vchodem do domu se sklopnou zamykací zábranou.

V domě je také kolárna a kočárkárna, které je možno využívat.

 

Co se týče poplatků:

Nájemné činí 13.000, -Kč měsíčně V ceně nájemného je byt, sklep a jedno venkovní parkovací stání.

Služby činí 5.342,-Kč pro dvě osoby + 500,-Kč každá osoba navíc. Služby obsahují poplatek za komunální odpad ve Váši 110,-Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200,-Kč, záloha na energii společných prostor ve výši 200,-Kč, záloha na dodávku tepla ve výši 1.909,-Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 1.273,-Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 500,-Kč a zálohu úklid společných prostor ve výši 150,-Kč.

Kauce činí 20.000, -Kč.

 

Byt je k dispozici ihned, klíče máme v RK!

 

Jedná se o krásnou, klidnou lokalitu v zeleni, ve které jsou převážně nové bytové domy. Je zde výborná dopravní, ale nyní již i občanská vybavenost. Zastávka MHD se nachází cca 70 metrů od domu. Nedaleko cca 200 metrů od bytu jsou dva supermarkety, lékárna, nemocnice, nedaleko je školka, škola střední zemědělská škola. V blízkosti domů jsou také cyklostezky.

 

V případě, že Vás nabídka této lukrativní nemovitosti zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jednu měsíční platbu.

 

Cena: 13.000 -Kč měsíčně včetně sklepu a venkovního parkovacího stání v ceně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42