https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK V OPAVĚ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK V OPAVĚ

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK V OPAVĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0040-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  63 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu tuto novostavbu nádherného, slunného a zároveň velmi prostorného bytu o velikosti 2+kk v Opavě – Předměstí, na ulici Kačírkova, který je součástí luxusní „rezidence Kačírkova Opava. Tento ještě nikým neobývaný byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v nedávno zkolaudované novostavbě sedmipodlažního bytového, cihlového domu s výtahem. Bytová jednotka má v obou místnostech klimatizaci, která chladí i topí. V místnosti je také nová kuchyňská linka. V ceně nájemného je uveden i pronájem sklepu a venkovního parkovacího stání.

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, má celkovou plochu cca 63,55 m2 bez parkovacího stání. Byt samotný má cca 53,82 m2, terasa cca 7,23 m2 a sklep cca 2,5 m2.

Dispozice:

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (třetím patře) domu. Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné chodby o ploše cca 7,28 m2. Z chodby vejdeme do všech místností v bytě. Prosluněný obývací pokoj s klimatizací je propojen s kuchyní, ve které je nová moc pěkná kuchyňská linka na míru. Její součástí jsou spotřebiče, konkrétně lednička s mrazákem, trouba, indukční deska. Celková výměra obývacího pokoje s kuchyní je cca 23,45 m2. Z obývacího pokoje je vstup na terasu o výměře cca 7,23 m2, která má nádherný výhled do okolí. Na terasu je také možno vyjít z dalšího pokoje o celkové ploše cca 15,18 m2, která má taktéž klimatizaci v pokoji. V bytě je koupelna o výměře 7,91 m2, jejíž součástí je sprchový kout, umyvadlo, přívod na pračku či sušičku a WC.

 

Všechny místnosti jsou světlé, v bytě jsou plastová okna. Topení je zajištěno centrálně pro celý dům.

Součástí pronájmu bytu je sklep o výměře cca 2,5 m2 a jedno venkovní parkovací stání přímo před vchodem do domu se sklopnou zamykací zábranou.

V domě je také kolárna a kočárkárna, které je možno využívat.

 

Co se týče poplatků:

Nájemné činí 11.000, - Kč měsíčně. V ceně nájemného je byt, sklep a jedno venkovní parkovací stání.

Služby činí 3.892,- Kč pro dvě osoby + 500,- Kč každá osoba navíc. Služby obsahují poplatek za komunální odpad ve výši 110,- Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.100,- Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 200,- Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.099,- Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 733,- Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 500,- Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 150,- Kč.

Kauce činí 20.000, - Kč.

 

Byt je k dispozici ihned, klíče máme v RK!

 

Jedná se o krásnou, klidnou lokalitu v zeleni, ve které jsou převážně nové bytové domy. Je zde výborná dopravní, ale nyní již i občanská vybavenost. Zastávka MHD se nachází cca 70 metrů od domu. Cca 200 metrů od bytu jsou dva supermarkety, lékárna, nemocnice, nedaleko je i školka a střední zemědělská škola. V blízkosti domů jsou také cyklostezky.

 

V případě, že Vás nabídka této lukrativní nemovitosti zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jednu měsíční platbu.

 

Cena: 11.000 -Kč měsíčně včetně sklepu a venkovního parkovacího stání v ceně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42