https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S KLIMATIZACÍ, TERASOU, SKLEPEM A PARKOVACÍM STÁNÍM V OPAVĚ

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S KLIMATIZACÍ, TERASOU, SKLEPEM A PARKOVACÍM STÁNÍM V OPAVĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0017-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  63,55 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu tuto novostavbu nádherného, slunného a zároveň velmi prostorného bytu o velikosti 2+kk v Opavě – Předměstí, na ulici Kačírkova, který je součástí luxusní „rezidence Kačírkova Opava.

Tento byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v nedávno zkolaudované novostavbě sedmipodlažního bytového, cihlového domu s výtahem.

Bytová jednotka má v obou místnostech klimatizaci, která chladí i topí. V místnosti je také nová kuchyňská linka.

 

 

V ceně nájemného je uveden i pronájem sklepu a venkovního parkovacího stání.

 

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, má celkovou plochu cca 63,55m2 bez parkovacího stání. Byt samotný má cca 53,82m2, terasa cca 7,23m2 a sklep cca 2,5m2.

Dispozice:

Byt samotný se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (třetím patře) domu. Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné vstupní chodby o ploše cca 7,28 m2. Z chodby vejdeme do všech místností v bytě. Obývací pokoj je prosluněný a jeho součástí je kuchyň. V kuchyni je nová moc pěkná kuchyňská linka na míru. Její součástí jsou spotřebiče, konkrétně lednička s mrazákem, trouba, indukční deska. Obývací pokoj, který je propojen s kuchyní a jeho součástí je klimatizace. Celková výměra obývacího pokoje s kuchyní je cca 23,45m2. Z obývacího pokoje je vstup na terasu o výměře cca 7,23 m2, která má nádherný výhled do okolí. Na terasu je také možno vyjít z dalšího pokoje o celkové ploše cca 15,18 m2, která má taktéž klimatizaci v pokoji. V bytě je koupelna o výměře 7,91m2, jejíž součástí je sprchový kout, umyvadlo, přívod na pračku či sušičku a WC.

 

Všechny místnosti jsou v bytě světlé a jsou zde plastová okna. Topení je zajištěno centrálně pro celý dům.

Součástí pronájmu bytu je sklep o výměře cca 2,5 m2 a jedno venkovní parkovací stání přímo před vchodem do domu se sklopnou zamykací zábranou.

V domě je také kolárna a kočárkárna, které je možno využívat.

 

Co se týče poplatků:

Nájemné činí 11.000, -Kč měsíčně. V ceně nájemného je byt, sklep a jedno venkovní parkovací stání.

Služby činí 4.392, - Kč měsíčně pro dvě osoby. Každá další osoba 500,-Kč navíc měsíčně. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 110, - Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.149, - Kč, záloha na energii společných prostor ve výši 300, - Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.100, - Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 833, - Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 750, - Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 150, - Kč.

Kauce činí 20.000, -Kč.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Jedná se o krásnou, klidnou lokalitu v zeleni, ve které jsou převážně nové bytové domy. Je zde výborná dopravní, ale nyní již i občanská vybavenost. Zastávka MHD se nachází cca 70 metrů od domu. Nedaleko cca 200 metrů od bytu jsou dva supermarkety, lékárna, nemocnice, nedaleko je školka, škola střední zemědělská škola. V blízkosti domů jsou také cyklostezky.

 

V případě, že Vás nabídka této lukrativní nemovitosti zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,