https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU 1+KK S TERASOU, BRNO – BYSTRC

CRGBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU 1+KK S TERASOU, BRNO – BYSTRC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0030-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  41,40 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám velmi pěkný byt o dispozici 1+kk s terasou, který je situovaný v šestém nadzemním podlaží cihlového domu na ulici Černého.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Ochod s potravinami cca 110 m, mateřská škola cca 750 m, základní škola cca 400 m, autobusová zastávka cca 250 m, trolejbusová zastávka cca 100 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny a jiné.

Velkou výhodou polohy bytu je, že se nachází nedaleko krásné přírody. Přibližně 1,3 km od údolí oddechu, který láká na krásné procházky a přibližně 1,5 km od Obory Holedná, kde se můžeme setkat s krásnými zvířaty.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na menší chodbičce o velikosti cca 2,82 m2, na které se nachází regálový systém pro lepší úschovu věcí. Dále v chodbě je prostor pro šatní skříň. Koupelna, do které se vchází z chodby je o velikosti cca 3,38 m2 a disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, topným žebříkem a závěsnou toaletou. Hlavní dominantou bytu je skvěle řešený pokoj s kuchyňským koutem a spací částí o výměře cca 23,56 m2. Tato místnost je vybavena pěknou kuchyňskou linkou se sklo keramickou dvou plotnovou varnou deskou, troubou a lednicí. Pokoj má perfektní řešení spací části (cca 4,63 m2), která je umístěna za kuchyňskou linkou. Zde se nachází dvojlůžko s rošty bez matrace. Dále se zde nachází vstup na terasu o velikosti cca 8,64 m2, díky čemuž nový nájemce získá prostor pro relaxaci.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje o výměře cca 3 m2.

 

Celková plocha včetně sklepu a terasy činí cca 41,40 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 29,76 m2, plocha terasy činí cca 8,64 m2 a plocha sklepu činí cca 3 m2.

 

Parkování je veřejné a bezproblémové.

Bytová jednotka je volná ihned, prohlídky jsou možné kdykoli, klíče máme v RK!

Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby.

Majitelé si vyhrazují právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájem činí 11.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.500, -Kč měsíčně pro jednu osobu, každá další osoba + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 1.000, -Kč, záloha na vodné, stočné ve výši 220, -Kč, záloha na vodné pro TUV ve výši 80, -Kč, záloha na dodávku teplé vody ve výši 300, -Kč, záloha na dodávku tepla ve výši 827, -Kč, záloha na elektřinu společných prostor ve výši 22, -Kč, záloha na údržbu a provoz výtahu ve výši 25, -Kč, záloha na úklid společných prostor ve výši 26, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 14.000, -Kč.

 

Popis lokality:

Městská část Bystrc se nachází na severozápadě statutárního města Brna. Nachází se zde spousta turistických míst jako například hrad Veveří, brněnská přehrada, Zoo Brno, přírodní památka Pekárna, Obora Holedná a mnoho dalšího.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,