https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU V RODINNÉM DOMĚ 2+1, OSTOPOVICE U BRNA

CRGBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU V RODINNÉM DOMĚ 2+1, OSTOPOVICE U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0148-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  55 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte bydlení v blízkosti přírody v rodinném domečku, ale přitom nechcete bydlet daleko od centra? Máme dům přímo pro Vás!

Dům se nachází v obci Ostopovice, která spadá pod Brno – venkov. Výborná dostupnost do Brna cca 30 minut MHD. V okolí domu je obchod se smíšeným zbožím, lékárna, pošta, základní i mateřská školka, zastávka MHD.

Celková obytná plocha domu činí 55 m².

Dispozice:

Hlavní vstup je zajištěn přes kamenné schodiště, které vede od hlavní komunikace s číslem 15270, po které se dostanete do Brna, přesněji do městské části Starý Lískovec. Za vchodovými dveřmi je menší chodbička, která vede do hlavní chodby bytu, zde je umístěn nástěnný věšák se zrcadlem. Z této chodby se dále dostaneme do kuchyně, koupeny, obývacího pokoje. Kuchyň je vybavena Kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, sklo-keramickou deskou, veškerým nádobím, lednicí a rychlovarnou konvicí. Dále se v kuchyni nachází jídelní stůl se čtyřmi židlemi, dekorativní křeslo, stojací lampa a v neposlední řadě lékárnička. Další místností je koupelna. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem, pračkou a topným žebříkem. V této místnosti se také nachází bojler, který vytápí celý dům, a taktéž ohřívá vodu v celém domě. V neposední řadě se dostáváme do obývacího pokoje. Tento pokoj je vybavený třímístnou sedačkou, dvěma psacími stoly, úložným dřevěným regálem, malými stolky, stojací lamou a lampičkami. Největší dominantou toho domu je ložnice, a to díky zrcadlové stěně, která se v pokoji nachází na pravé straně pokoje. Uprostřed je krásná a velká manželská postel, dva noční stolky včetně lampiček, dekorativní koberce, šatní skříň.

Dům má dřevěná okna. Podlahy jsou pokryty linem, kobercem a dlažbou.

Dům je volný ihned.

Nájem činí 17.500,-Kč měsíčně

Poplatky za dodavatele jsou přepsány na nájemce.

Paušální služby včetně DPH činí 500,-Kč měsíčně.

 

Volné ihned.

 

V případě zájmu o prohlídku a více informací nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 17.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,