PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM, BRNO-STŘED

CRGBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM, BRNO-STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0154-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  47 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný, moderní, nový, částečně vybavený byt s balkonem a nádherným výhledem na dominantu města Brna Petrov, o dispozici 1+1, který se nachází v 5. patře bytového domu přímo v centru města Brna na ulici Nové Sady.

 

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí cca 47 mvčetně balkonu + sklep cca 3 m2.

 

Dispozice:

Vstoupíme do námi nabízeného bytu a nacházíme se ve vstupní chodbě o výměře cca 4 m2, která je vybavena úložným prostorem. Po pravé straně je vstup do kuchyně (cca 14 m2), která disponuje krásnou, novou kuchyňskou linkou v bílém, lesklém provedení se spotřebiči značky Miele. Je zde elektrická trouba, elektrická varná deska, digestoř, myčka na nádobí a lednice značky Whirlpool. V kuchyni vede vstup na balkon cca 3 m2, orientovaný do vnitrobloku s nádherným výhledem na dominantu města Brna Petrov. Po levé straně od vstupních dveří se nachází pokoj o velikosti cca 20 m2, který je bez vybavení. Tento pokoj disponuje velkým trojdílným oknem, díky kterému je pokoj velice světlý a vzdušný. V bytě je krásná koupelna, která je vybavena vanou, topným žebříkem, koupelnovou skříňkou se zrcadlem a osvětlením, umyvadlem, WC, rovněž oknem, díky kterému se koupelna snadno vyvětrá.

 

Okna jsou v bytě nová, plastová. UPC je připraveno k zavedení. K bytu náleží i sklep cca 3 m2. Naproti bytového domu je hlídané parkoviště, kde si nájemce může pronajmout parkovací stání.

 

Nájem činí: 12.000, - Kč měsíčně.

Služby činí: 1.500, - Kč měsíčně.

Kauce činí: 13.500, - Kč.

 

Tento byt je vhodný pro jednu osobu nebo pár, majitel preferuje zájemce bez zvířat a nekuřáky.

 

Ulice Nové sady leží v samotném centru města Brna, v městské části Brno-střed. Zastávka MHD je jen pár kroků od domu. Náměstí svobody, Hlavní nádraží či Nemocnice u svaté Anny jsou ve vzdálenosti jen pár minut chůze od domu. Dominanty městské části Brno-střed představují katedrála svatého Petra a Pavla (známá také jako Petrov) na kopci Petrově a hrad Špilberk. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna, a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna a jeho administrativním, hospodářským a kulturním centrem, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů. Je to také důležitý dopravní uzel.

 

Byt je k dispozici od 1.7.2021, prohlídky jsou možné již nyní po domluvě.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 12.000, -Kč měsíčně 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,