PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM, BRNO-STŘED, NOVÉ SADY

CREDO REALBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM, BRNO-STŘED, NOVÉ SADY
Číslo zakázky:  cr-n--0056-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  48 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  1.500,- Kč
Kauce:  27.000,- kČ
Cena:  12 000 CZK za měsíc
Poznámka k ceně:  Provizi realitní kanceláři neplatíte!!!!!

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný, moderní, nový, částečně vybavený byt s balkonem a nádherným výhledem na dominantu města Brna Petrov, o dispozici 1+1, který se nachází ve 4. patře bytového domu přímo v centru města Brna na ulici Nové Sady.

 

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí cca 48 m2 včetně balkonu + sklep cca 3 m2.

 

Dispozice:

 

Vstoupíme do námi nabízeného bytu a nacházíme se ve vstupní chodbě, která je vybavena botníkem a policemi. Po pravé straně je vstup do kuchyně, která disponuje krásnou, novou kuchyňskou linkou v bílém, lesklém provedení se spotřebiči značky Miele. Je zde elektrická trouba, elektrická varná deska, digestoř, myčka na nádobí a lednice značky Whirpool. V kuchyni vede vstup na balkon cca 3 m2, orientovaný do vnitrobloku s nádherným výhledem na dominantu města Brna Petrov. Po levé straně od vstupních dveří se nachází pokoj, který je vybaven velkou, bílou skříní s dostatkem úložného prostoru. Tento pokoj disponuje velkým trojdílným oknem, díky kterému je pokoj velice světlý a vzdušný. V bytě je krásná koupelna, která je vybavena sprchovým koutem, topným žebříkem, koupelnovou skříňkou se zrcadlem a osvětlením, umyvadlem, pračkou značky Miele a rovněž oknem, díky kterému se koupelna snadno vyvětrá.

 

Okna jsou v bytě nová, plastová. UPC je připraveno k zavedení. K bytu náleží i sklep cca 3 m2. Naproti bytového domu je hlídané parkoviště, kde si nájemce může pronajmout parkovací stání.

 

Nájem činí: 12.000, - Kč měsíčně.

 

Služby činí: 1.500, - Kč měsíčně.

 

Kauce činí: 27.000, - Kč (lze ji uhradit až na dvakrát).

 

 

Tento byt je vhodný pro jednu osobu nebo pár, majitel preferuje zájemce bez zvířat a nekuřáky.

 

Ulice Nové sady leží v samotném centru města Brna, v městské části Brno-střed. Zastávka MHD je jen pár kroků od domu. Náměstí svobody, Hlavní nádraží či Nemocnice u svaté Anny jsou ve vzdálenosti jen pár minut chůze od domu. Dominanty městské části Brno-střed představují katedrála svatého Petra a Pavla (známá také jako Petrov) na kopci Petrově a hrad Špilberk. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna, a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna a jeho administrativním, hospodářským a kulturním centrem, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů. Je to také důležitý dopravní uzel.

 

Byt je k dispozici ihned, prohlídky jsou možné po dohodě, klíče máme v RK!

 

Provizi realitní kanceláře neplatíte!!!!!

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 12.000,-Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,