https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM EXKLUSIVNÍHO BYTU PO REKONSTRUKCI 4+KK S BALKONY, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM EXKLUSIVNÍHO BYTU PO REKONSTRUKCI 4+KK S BALKONY, BRNO

CRGBytyPRONÁJEM EXKLUSIVNÍHO BYTU PO REKONSTRUKCI 4+KK S BALKONY, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0205-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  119,5 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám moc pěkný, velmi prostorný byt, který se nachází v ve třetím nadzemním podlaží ze sedmi, cihlového bytového domu s výtahem v Brně na ulici Nové sady. Nedaleko se nachází hlídané parkoviště, kde si za poplatek je možné zajistit parkování svého automobilu. Nové sady jsou v bezprostřední blízkosti centra města Brna a hlavního vlakového nádraží. Je zde veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost.

 

Celková plocha bytu činí cca 119,5 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 98 m2, oba balkony jsou o výměře cca 4 m2 jeden.

Dispozice bytu:

Za bezpečnostními vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě (cca 4 m2), která disponuje bodovým osvětlením na senzor pohybu. Po levé straně se nachází první, prostorný pokoj o výměře cca 22,5 m2. Dále z chodby vcházíme do hlavní dominanty bytu, a to do velkého, světlého pokoje s kuchyňskou linkou o velikosti cca 38 m2. Kuchyně je vybavena vestavěnými spotřebiči a to konkrétně: sklo keramickou deskou značky MORA, troubou značky MORA, myčkou nádobí značky SIEMENS a lednicí značky SAMSUNG. Kuchyně taktéž vybavena spoustou úložného prostoru. Zde se nachází první balkon (cca 4 m2), který je orientovaný do vnitrobloku. Z této krásné místnosti je vstup na samostatnou toaletu s umyvadlem o výměře cca 1 m2, do koupelny (cca 4 m2), která je vybavena umyvadlem, zrcadlem, otopným žebříkem, sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Z menší chodby, která spojuje pokoj s kuchyňskou linkou a dva další pokoje, vcházíme do druhého pokoje tohoto bytu o velikosti cca 20,5 m2 a třetího pokoje o výměře cca 17 m2, který disponuje vstupem na druhý balkon (cca 4 m2), který je orientovaný do ulice.

Všechny užitné místnosti jsou vybaveny klimatizací, pro příjemnější trávení letních dní. Dále se v každém pokoji nachází kabel pro připojení k internetu, který není v ceně.

 

Díky své dispozici je byt prostorný a světlý.

Byt je volný ihned a je vhodný pro rodinu nebo pro pracující 3 osoby.

Co se týče internetu v domě je zaveden od společnosti UPC, každý nájemce si internet hradí sám.

 

Nájemné zde činí 27.000, -Kč měsíčně.

Služby zde činí 5.000, -Kč měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 32.000, -Kč.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42