https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 2+KK SE ZAHRÁDKOU V RD V OBCI OŘECHOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 2+KK SE ZAHRÁDKOU V RD V OBCI OŘECHOV

CRGBytyPRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 2+KK SE ZAHRÁDKOU V RD V OBCI OŘECHOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0028-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  57 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 2+kk v malebné obci Ořechov, která leží v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji, přibližně 11 kilometrů jihozápadně od Brna, na okraji Bobravské vrchoviny. Občanská vybavenost i dopravní dostupnost obce s Brnem je velmi dobrá. Od nabízeného bytu se nachází Základní škola (cca 400 m), Základní umělecká škola (cca 250 m), Mateřská škola (cca 350 m), dětský lékař (cca 450 m), lékař (cca 700 m), veterinář (cca 850 m), Minimarket (cca 150 m), obchod „Hruška“ (cca 250 m), autobusová zastávka (cca 40 m).

Byt se nachází v přízemí rodinného, cihlového, nedávno zrekonstruovaného rodinného domu. V domě se nachází pouze dvě bytové jednotky, které se pronajímají, majitel v domě nebydlí. Byt, který Vám nabízíme je v přízemí objektu s výstupem na dvůr se zahradou, kterou mohou užívat oba pronajímané byty. Byt působí velmi příjemným a vzdušným dojmem a pokud hledáte bydlení dál od centra města Brna v malebné přírodě, toto bydlení je přímo pro Vás.

Celková plocha činí cca 57 m2, z toho plocha bytu činí cca 49,5 m2 a plocha společného sklepu činí cca 7,5 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi do rodinného domu se ocitneme na chodbě, ze které je přístup do garáže, kde je možnost uskladnění kol, dále vstup do prvního patra, kde se nahází druhý byt, vstup do sklepního prostoru, zde je společný sklep o velikosti cca 7,5 m2. Z hlavní chodby rodinného domu se vchází do nabízeného bytu. Garáž součástí pronájmu není.

Za vchodovými dveřmi do bytu je vstupní chodba (cca 2,5 m2), ze které je vstup na samostatné WC (cca 1,5 m2), do koupelny (cca 4 m2), která je vybavena vanou, umyvadlem, koupelnovou skříňkou se zrcadlem, koupelnovým menším regálem a přípojkou na pračku. Ze vstupní chodby vcházíme do hlavní dominanty bytu, do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikosti cca 25,5 m2. V obývací části je možné ponechat od současného nájemce za výhodnou cenu sedačku ve tvaru „L“ a konferenční stolek. V kuchyni je kuchyňská linka, jejíž součástí je elektrická trouba, elektrická varná deska a digestoř. Je možnost ponechání od současného nájemce za menší poplatek mikrovlnnou troubu. Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem je vstup na společný dvůr. Pokoj, do kterého je vstup z obývacího pokoje lze využít jako dětský pokoj, nebo jako ložnici. Tato místnost je výměře cca 16 m2 a nachází se zde prostorná šatní skříň.

Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením na tuhá paliva, čímž klient ušetří za vysoké poplatky. Vytápění zajišťuje nájemce druhého bytu. Ohřev vody je napojen na kombinovaný bojler.

Celý byt je velmi útulný a světlý a je vhodný pro pár či pro rodinu. K dispozici je ihned, klíče máme v RK!

Měsíční poplatky jsou:

Nájemné činí 10.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 3.200, -Kč měsíčně (Tato částka obsahuje vodné a stočné ve výši 800, -Kč měsíčně a elektřinu ve výši 1.400, -Kč. Vytápění bytu zajišťuje nájemce druhého bytu v domě za poplatek 1.000, -Kč měsíčně).

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 13.700, -Kč.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jednu měsíční platbu.

 

Cena: 10.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42