https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM BYTU 2+1 S PARKOVÁNÍM NA NÁMĚSTÍ V ŽIDLOCHOVICÍCH

CRGBytyPRONÁJEM BYTU 2+1 S PARKOVÁNÍM NA NÁMĚSTÍ V ŽIDLOCHOVICÍCH
Číslo zakázky:  crg-n-0134-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  65 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  4 200 CZK za měsíc
Kauce:  40 000 CZK
Cena:  16 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu opravdu krásný byt s vysokými stropy, který prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v prvním patře cihlového multifunkčního domu v Židlochovicích přímo na náměstí.

Byt působí luxusním dojmem, je takřka zcela vybavený a díky množství oken je i velmi světlý.

 

Celková plocha bytu včetně sklepu činí cca 65 m2.

 

Dispozice:

Vysokými bezpečnostními dveřmi vejdeme do bytu přímo do vstupní chodby o výměře cca 5,50 m2, ze které je dále vstup do většiny místností v bytě.

Po levé straně se nachází ložnice o výměře cca 14,50 m2, orientovaná do dvora, která je plně vybavena polohovacím dvojlůžkem, velkou vestavnou skříní na míru a TV stolkem.

Z chodby je dále vstup do prostorného obývacího pokoje o výměře cca 22,00 m2, kde je obývací stěna s prostorem na televizi a konferenční stolek. Z obývacího pokoje je průchod do samostatné kuchyně s krásnou kuchyňskou linkou a vestavnými spotřebiči. Konkrétně jsou v kuchyňské lince zabudovány myčka, lednička s mrazákem, sporák, trouba, mikrovlnná trouba a digestoř. Celková plocha kuchyně činí cca 9,00 m2.

Dále se v bytě nachází samozřejmě také koupelna, jejíž celková plocha činí cca 8,50 m2. Je zde masážní sprchový kout, rohová vana, umyvadlo, WC a elektrický boiler zajišťující ohřev teplé vody v bytě. Byt bude před nastěhováním nového nájemce dovybaven pračkou a sušičkou.

V neposlední řadě nesmíme opomenout komoru s regály o výměře cca 1,50 m2, která se nachází v předsíni a nabízí množství úložného prostoru.

Velkým bonusem je možnost pronájmu části sklepní kóje o prostoru cca 4 m2, která bude po dohodě k dispozici a nachází se v suterénu domu.

 

Za domem je parkovací stání, které je v ceně pronájmu.

 

Měsíční poplatky:

Nájemné za byt i venkovní parkovací stání činí 16.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.200, -Kč včetně internetu pro dvě osoby měsíčně, každá další osoba bude zpoplatněna částkou ve výši 500, -Kč měsíčně. Poplatek za služby obsahuje zálohu na elektřinu ve výši 1.500, -Kč, zálohu na vodné ve výši 800, -Kč a zálohu na plyn ve výši 1.600, -Kč. V ceně služeb je i poplatek za internet ve výši 300, -Kč měsíčně (100MG).

Kauce činí 40.000, -Kč.

 

Byt je vytápěn na plyn, v koupelně je podlahové vytápění, v ostatních místnostech jsou radiátory. Voda je ohřívána, tak jak je výše již zmíněno, elektrickým boilerem.

 

Majitel má výhradní právo na výběr nájemce.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,