PRONÁJEM BYTU 2+1, BRNO-STŘED-VEVEŘÍ

CREDO REALBytyPRONÁJEM BYTU 2+1, BRNO-STŘED-VEVEŘÍ
Číslo zakázky:  cr-n-0027-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  55 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  0,- Kč
Kauce:  15.000,- Kč
Cena:  15 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný byt, který se nachází v druhém nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem, který se nachází přímo v centru města Brna na ulici Úvoz.

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí 54,58 m2 včetně sklepní kóje.

Dispozice:

Vstoupíme do bytu a nacházíme se ve vstupní chodbě 5,67 m2, ze které jsou dveře do jednotlivých místností. Po levé ruce jsou dveře do prvního pokoje 17,11 m2, ve kterém je velké trojdílné okno. Naproti vstupním dveřím je samostatné WC 0,8 m2 a koupelna 2,4 m2 s vanou a umyvadlem. Projdeme dále chodbou a nacházíme se v kuchyni 7,9 m2, která je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, kombinovaným sporákem, digestoří, lednicí, skříněmi k uskladnění potravin a velkým dvojdílným oknem. Po pravé ruce je další pokoj 19,1 m2 s velkým trojdílným oknem. K bytu rovněž náleží sklepní kóje 1,6 m2.

Celý byt je velmi prostorný a díky množství oken i světlý a vzdušný. Okna jsou zde nová, plastová. Ve vstupní chodbě a v pokojích je plovoucí podlaha, v kuchyni je položené linoleum a v koupelně a na WC je keramická dlažba. Velkou výhodou bytu je jeho samotná lokalita.

Nájem včetně služeb činí 15.000,-Kč měsíčně pro tři osoby. Každá další osoba hradí 500,-Kč měsíčně.

Kauce činí 15.000,-Kč

Brno-střed je městská část ve středu statutárního města Brna. Je tvořena několika čtvrtěmi a katastrálními územími, konkrétně historickým centrem města (čtvrť Brno-město a k. ú. Město Brno), Starým Brnem, Stránicemi, Štýřicemi a Veveřím a částmi Černých Polí, Pisárek, Trnité a Zábrdovic. Dominanty městské části představují katedrála svatého Petra a Pavla na kopci Petrov a hrad Špilberk. Na území městské části se nachází také nejvýznamnější brněnský park Lužánky i Ústřední hřbitov v Brně. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna a jeho administrativním, hospodářským a kulturním centrem, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů. Je to také důležitý dopravní uzel.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, klíče máme v RK!

 

Byt je k dispozici od 1. března 2019.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu n.musalkova@credoreal.cz.

 

Cena: 15.000,- Kč měsíčně včetně služeb

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,