https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM BYTU 1+1, BRNO – ŘEČKOVICE

CRGBytyPRONÁJEM BYTU 1+1, BRNO – ŘEČKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0084-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  28 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu částečně zrenovovaný, hezký byt o dispozici 1+1, který se nachází ve 2. NP / 4. NP cihlového bytového domu v jedné z nejlukrativnějších částí města Brna, Řečkovicích.

 

Celková plocha bytu je přibližně 28 m2.

 

Dispozice:
Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně (cca 1,50 m2), ze které je po pravé straně vstup do koupelny s vanou, WC a umyvadlem (cca 3,00 m2). Z chodby je průchod do pokoje s kuchyňským koutem (cca 9,50 m2), který je vybaven zánovní kuchyňskou linkou, automatickou pračkou a plynovým sporákem s elektrickou troubou. Z této místnosti je po levé straně vstup do hlavního, útulného, samostatného pokoje (cca 14,00 m2).

 

Byt disponuje plastovými okny a nově položenou podlahou.

 

Samotný bytový dům prošel částečnou revitalizací, byl zateplen, má novou fasádu a nová plastová okna. K bytu náleží taktéž sklepní kóje (cca 3,00 m2), která je umístěna v suterénu domu. V bytě je možnost zavedení internetu prostřednictvím UPC.

 

Výhodou nabízené bytové jednotky k pronájmu je její poloha. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Filkukova, nebo Kořískova. Necelých deset minut pěšky je supermarket Billa, bankomat, restaurace a veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné v uličce, před bytovým domem.

 

U bytového domu se nachází nově vybudován hezký park s příjemným posezením.

 

Řečkovice jsou městská čtvrť na severním okraji statutárního města Brna. Původně samostatná obec byla k Brnu připojena v roce 1919, od 24. listopadu 1990 je součástí samosprávné městské části Brno-Řečkovice a Mokrá Hora. Žije zde přes 14 000 obyvatel. Řečkovice, jimiž procházejí významné silniční a železniční dopravní trasy, mají v současnosti městský charakter. Sídlí zde i úřad městské části Brno-Řečkovice a Mokrá hora. Značnou část zástavby Řečkovic tvoří kvalitní rodinné domy, vedle nich se zde vyskytují i panelové domy. Na východě katastru Řečkovic se za železniční stanicí na trati spojující Brno s Tišnovem rozkládá rozsáhlý průmyslový areál někdejší farmaceutické společnosti Lachema. Kromě něj jinak východní polovinu katastru tvoří již pouze rozlehlé lesy Soběšické vrchoviny. V nich se v údolí potoka Kubelína nedaleko katastru Soběšic nachází přírodní památka Soběšické rybníčky.

 

Měsíční nájem činí 10.000, - Kč.

 

Zálohy na služby činí 1.000, - Kč.

Vratná kauce činí 11.000, - Kč.

 

Byt je volný a ihned k dispozici.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

 

Nájemné činí 10.000, -Kč + služby

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,