https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ZREKONSTR. BYTU V OV 4+KK S BALKÓNY, BRNO – ŽABOVŘESKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ZREKONSTR. BYTU V OV 4+KK S BALKÓNY, BRNO – ŽABOVŘESKY

CRGBytyPRODEJ ZREKONSTR. BYTU V OV 4+KK S BALKÓNY, BRNO – ŽABOVŘESKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0016-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  78 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Po výrazné slevě Vám nabízíme ke koupi moc pěkný byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+kk, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží zrevitalizovaného panelového čtyřpatrového domu s výtahem ve vyhledávané Brněnské městské části Žabovřesky, na ulici Fričova.

Byt, který Vám nabízíme ke koupi, prošel v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí a byl přebudován z třípokojového bytu na byt o velikosti 4+kk. Součástí bytu jsou dva balkóny a sklep. Bezesporu velkou výhodou je, že tato bytová jednotka díky výtahu v domě může být využívána i jako bezbariérová. Ve čtyřpatrových domech výtah běžně nebývá, zbudovalo ho zde nedávno SVJ.

 

Celková plocha činí cca 78 m2, z toho plocha bytu je cca 69,5 m2, oba balkóny mají každý cca 3 m2 a sklep cca 2,5 m2.

Dispozice bytu:       

Za vstupními dveřmi se nacházíme na chodbě ve tvaru „L“ o velikosti cca 5,4 m2, ze které se vchází do všech samostatných místností v bytě. Po levé straně máme pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 20,7m2., který slouží jako obývací pokoj s kuchyní. Dominantou této místnosti je výstup na balkón o výměře cca 3 m2. Kuchyňská linka disponuje vestavěnými spotřebiči, a to lednicí s mrazákem značky Electrolux, indukční deskou značky Amica, troubou značky Zelmer, digestoří značky AEG a myčkou nádobí značky BOSH. Kuchyně s obývacím pokojem je orientována na východ. Dále je zde samostatná toaleta (cca 1 m2). Koupelna (cca 3 m2) je vybavena rohovou vanou, umyvadlem, zrcadlem a přípojkou na pračku. Velkou výhodou je šatna (cca 3 m2) s regály a skříňkami pro lepší a pohodlnější uskladnění věcí, kterou někteří klienti užívají i jako menší pracovnu. První dětský pokoj (cca 12,4 m2) je vybaven prostornou vestavěnou skříní. Tento pokoj je orientovaný na jih. Druhý dětský pokoj (cca 14 m2) má taktéž vestavěnou skříň a je orientovaný na východ. Ložnice o výměře cca 10 m2 vznikla původně z kuchyně a od chodby ji oddělují posuvné dveře na míru. Je orientována na východ a má také výstup na balkón o výměře cca 3 m2.

V bytě jsou plastová okna s novými vnitřními žaluziemi. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem jsou nově nainstalovány bezpečnostní venkovní žaluzie.

 

Co se týče domu samotného, jeho zateplení a výměna oken proběhla v roce 2006, přibližně před 6 lety proběhla hydroizolace sklepů, před 5 lety proběhla výměna střechy a přibližně před 2 lety proběhla výstavba svislé zdvihací plošiny, sloužící jako výtah.

 

Náklady na bydlení pro čtyřčlennou rodinu bez elektřiny činí cca 5.800, -Kč měsíčně.

 

Byt je volný dle dohody a prohlídky jsou možné vždy po domluvě.

 

Přibližně 350 metrů od domu se nachází zastávka MHD Záhřebská a zastávka Technická se nachází cca 300 metrů. Dále v okolí domu nalezneme Supermarket Billa, restaurace, obchody s různým zaměřením, mateřskou školu, základní školu, střední školu, fakultu.

Městská část Žabovřesky se rozkládá v levém břehu Svratky a mají městský charakter. Na území městské části se nacházejí dva lesoparky, a to Wilsonův les a Palackého vrch.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 3,5 % z kupní ceny.

 

Cena: 7.299.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42