POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ ÚTULNÉHO BYTU OV 1+KK NEDALEKO CENTRA OLOMOUCE

CRGBytyPRODEJ ÚTULNÉHO BYTU OV 1+KK NEDALEKO CENTRA OLOMOUCE
Číslo zakázky:  crg-n-0166-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  27 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 690 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Hledáte klidný, útulný byt nedaleko centra města Olomouce? O jednom takovém víme!

 

Nabízený byt se nachází v městské části zvané Lazce. Lazce jsou bývalá obec, nyní městská čtvrť a katastrální území na sever od centra statutárního města Olomouce s cca 6 tisíci obyvatel.

Olomouc je statutární a univerzitní město v České republice, centrum Olomouckého kraje, metropole Hané a jedna ze dvou historických metropolí celé Moravy. Ve městě o rozloze 10 336 ha žije přibližně 101 tisíc obyvatel, a je tak šestým nejlidnatějším městem ČR.

 

V oblasti soudní moci je významnou institucí Vrchní soud v Olomouci. Protože je město sídlem kraje, působí zde také krajský úřad. Význam Olomouce jako vzdělanostního centra podtrhují Univerzita Palackého, nejstarší na Moravě a druhá nejstarší v Česku, Vědecká knihovna a Slovanské gymnázium, nejstarší nepřetržitě fungující střední škola na Moravě s českým vyučovacím jazykem. Dnes je nejen sídlem arcibiskupství a metropolity římskokatolické moravské církevní provincie, ale také centrem pravoslavné církve na Moravě. Pro svou atmosféru a historické pamětihodnosti je Olomouc vyhledávaným místem konání mezinárodních konferencí a festivalů. Více než padesátiletou tradici má Academia Film Olomouc (AFO), mezinárodní festival dokumentárních filmů a videoprogramů. Probíhá tu též významný český divadelní festival Divadelní Flora, dále pak Flora Olomouc, mezinárodní výstava zaměřená na zahradnictví a pěstování rostlin s každoroční návštěvností okolo 80 000 návštěvníků. Oblíbený je rovněž Podzimní festival duchovní hudby či Mezinárodní varhanní festival. Své fanoušky si již našly také mladší akce – květnový Beerfest i srpnový Flamenco festival.

 

Olomouc je známá historickými památkami, sloup Nejsvětější Trojice je od roku 2000 zařazen mezi světové dědictví UNESCO a její historické jádro je městskou památkovou rezervací, po pražské druhou nejvýznamnější v Česku.

 

Celková plocha nabízeného bytu činí cca 27 m2.

 

Dispozice:

 

Nabízený byt se nachází v řadovém, cihlovém, bytovém domě v 1PP a je orientovaný směrem do zahrady, což zaručuje dostatek soukromí a klidu.

Vchodovými dveřmi se dostaneme do útulné chodby s úložným prostorem o velikosti cca 2,3 m2. V chodbě je mimo jiné i zrcadlo. Z této chodby je vstup na samostatné WC o velikosti přibližně 1,08 m2, dále pak do komory o velikosti cca 0,8m2. Komora je vybavena úložným regálem. Dále se z chodby vchází do pokoje s kuchyňským koutem o velikosti cca 19,5 m2. Tento pokoj má okna situovaná směrem do dvora. Okna jsou vybavena mříží. Kuchyňský kout disponuje základním vybavením. Z tohoto pokoje se dále vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlem o velikosti cca 3,06 m2. V koupelně je možnost připojení pračky.

 

V celém bytě jsou podlahy řešeny plovoucí podlahou či dlažbou.

 

Vytápění bytu je zajištěno elektřinou. Ohřev teplé vody je zajištěn prostřednictvím elektrického bojleru. Před bytem je přípojka plynu, což nabízí možnost rozvést v bytě plyn a využívat jej.

 

Za domem je prostorná zahrada, kterou je možné využívat společně s dalšími nájemníky tohoto domu. Dům disponuje místem pro kola a kočárky, tento prostor je společný pro všechny nájemníky v domě.

 

Co se týče měsíčních nákladů – v tuto chvíli činí záloha na elektřinu 1.500,- Kč měsíčně a záloha na vodné, stočné a služby spojené s užíváním bytu jsou ve výši 1.265, - Kč měsíčně.

 

Parkování je možné v ulici, kde se tento dům nachází. Do centra města Olomouce je to pár minut pěšky.

 

 

Celková užitná plocha bytu je cca 27 m2. Obytná plocha bytu je cca 19,5 m2.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Odměna Rk činí 5 % z kupní ceny.

 

Cena: 1.690.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,