https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ PODKROVNÍHO BYTU 3+kk O CP CCA 65 M2, VRANOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PODKROVNÍHO BYTU 3+kk O CP CCA 65 M2, VRANOVICE

CRGBytyPRODEJ PODKROVNÍHO BYTU 3+kk O CP CCA 65 M2, VRANOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0293-21
Typ nabídky:  pronájem
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  65 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné místo v rozkvétající obci s dobrou dostupností do města Brna? Máme byt právě pro Vás!

 

Nabízený podkrovní byt se nachází v krásné obci zvané Vranovice. Vranovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu, v katastrálním území Vranovice nad Svratkou, 30 km jižně od Brna, na železniční trati Břeclav–Brno. Žije zde přibližně 2 400 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec v Mikulovské vinařské podoblasti (viniční tratě Vinohrádky, Podsedky, Žlebské, Kopečky).

Život v obci ovlivňuje železnice, která ji protíná ve směru Brno – Vídeň, a tak řada místních dojíždí za prací do města. Železnice je výhodou také pro návštěvníky Vranovic, znamená pohodlnou a rychlou přepravu z kteréhokoliv místa v republice i na výlety do okolí. Doprava je zde zajištěna pravidelnou autobusovou linkou.

Lužními lesy v okolí obce protéká říčka Šatava a svými půvabnými tůňkami s porostem vrb, poskytuje kouzelná zátiší především milovníkům rybolovu. Lidé se tu odedávna živili zemědělstvím a četnost polí obklopuje Vranovice dodnes. Souběžně se zemědělstvím se tu vždy rozvíjelo i vinařství, kterému se místní vinaři věnují naplno i v současnosti.

Vranovice jsou křižovatkou několika významných národních a mezinárodních cyklistických tras. Z těch nejznámějších např. Jantarová cyklostezka, cyklostezka Brno-Vídeň, Brněnská vinařská stezka, nebo cyklostezka Vranovice-Lednice. 

Děti školou povinné mají v obci k dispozici základní školu vyššího stupně a rodiče malých dětí mohou také využít mateřskou školu. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. V obci Vranovice má ordinaci jeden praktický lékař a dva stomatologové. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.

Celková plocha bytu činí cca 65 m2.

 

Dispozice bytu:

Nabízený podkrovní byt je součástí zděného bytového domu nacházejícího se na severním okraji obce. Tento dům je třípodlažní, přičemž zmiňovaný byt 3+kk leží ve třetím nadzemním podlaží, v podkroví, se sedlovou střechou, tvořenou pálenými taškami. Za domem se nachází dostatek parkovacích míst a velká, zatravněná plocha, za kterou se nachází pak pár dalších domů. Do přírody to je, co by kamenem dohodil.

Za vchodovými dveřmi se ocitneme v chodbě o výměře cca 3,1 m2. Naproti vstupním dveřím se nachází prostorná koupelna o výměře cca 6,3 m2 v modré barvě, vybavená vanou, umyvadlem, kulatým zrcadlem, plynovým kotlem. V koupelně je jedno střešní okno. Přípojka na pračku je samozřejmostí. Z chodby dále vede vstup na WC o výměře cca 1,7 m2 a dále pak do pokoje o velikosti cca 16,8 m2. Tento pokoj má dvě střešní okna, která jsou situována směrem do ulice. Další místností, do které se vchází z chodby, je dominantou celého bytu – obývací pokoj s přípravou na zřízení kuchyňského koutu, o velikosti cca 25,6 m2. Obývací pokoj má tři střešní okna situovaná směrem do zahrady nacházející se domem, s výhledem na přírodu zpovzdálí. Nabízí dostatek prostoru k zřízení moderního obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje se vchází do pokoje o velikosti cca 11,6 m2. Tento pokoj má jedno střešní okno vedoucí směrem do ulice.

Ve všech místnostech je laminátová plovoucí podlaha nebo keramická dlažba. Do bytu je zavedena elektřina o napětí 230 V, zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a je zde zaveden zemní plyn. Vytápění je řešeno ústředně plynovým kotlem, kdy topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen skrze plynový kotel.

Přístup k objektu je bezproblémový, po zpevněné komunikaci.

Aktuální stav objektu je velmi dobrý. Předpokládají se úpravy spíše drobného rozsahu a instalace kuchyňské linky.

Tato obec je skutečně malebná a klidná, obklopena přírodou nabízející se nespočet možností, jak trávit volný čas. Dostupnost do města Brna je značnou výhodou.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 5 % z kupní ceny

 

Cena: 3.590.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42