https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ PĚKNÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM A DVĚMA SKLEPY, DUBŇANY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM A DVĚMA SKLEPY, DUBŇANY

CRGBytyPRODEJ PĚKNÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM A DVĚMA SKLEPY, DUBŇANY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0134-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  63 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pěkný, slunný byt, který se nachází v cihlovém bytovém domě ulici Havlíčkova, ve městě Dubňany, okrese Hodonín. Je zde nejen výborná občanská vybavenost, ale funguje zde i dobré spojení. Mimo obchůdky s různým zaměřením je tu sportcentrum, základní i mateřská škola a mnoho dalšího.

 

První písemná zmínka o městě je z roku 1349. Na město byly Dubňany povýšeny v roce 1964. V současné době zde žije přibližně 6.400 obyvatel. Město je obklopeno lesním dubovým komplexem Doubrava, z čehož pramení název tohoto malebného městečka Dubňany. Tento komplex láká nejen pro krásné procházky, houbaření, ale i myslivce a milovníky přírodních krás. Mezi významné památky patří například socha J. Nepomuckého, Magariův kříž, který je vysoký 9 m a je vyroben z dubového dřeva, a mnoho dalšího. Město je mimo jiné hrdé na cyklostezku, která má počátek v Kyjově a končí na asfaltové cestě mezi Mutěnicemi a Dubňany. Další informace o městě se dozvíte na jejich webových stránkách www.dubnany.eu.

 

Celková plocha činí 63,3 m2, z toho plocha bytu činí 52,6 m2, balkón činí 2,1 m2 a sklepy jsou o výměře 4,20 m2 a 4,40 m2.

 

Dispozice bytu:

Za vchodovými dveřmi se ocitneme na chodbě o velikosti 5,4 m2. Z chodby se pak dále vchází do kuchyně (4,5 m2), která je vybavena kuchyňskou linkou. Dále do koupelny (3,63 m2), ve které nalezneme vanu, umyvadlo a bojler pro ohřev vody. Vedle koupelny se nachází samostatná nová toaleta o výměře 1,36 m2. Dále se z chodby vchází do prvního pokoje, který je o výměře 14,27 m2, druhý pokoj (17,22 m2) disponuje vstupem na balkón (2,1 m2). Z tohoto pokoje se dále vchází do menšího pokoje o velikosti 8,4 m2.

 

Byt je vytápěn plynovými topidly WAW.

 

Velkou výhodou jsou dva sklepy, které jsou velmi prostorné, jeden o výměře 4,40 m2 a druhý o velikosti 4,20 m2.

 

Byt je volný ihned a prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Pokud hledáte nemovitost, kterou si chcete upravit a zrekonstruovat dle svých představ, tato nemovitost je právě pro Vás!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu z.zackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.090.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42