https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO A PROSTORNÉHO BYTU OV 3+1 S BALKONEM O CP 80,29M2 V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – KOMÍN

CRGBytyPRODEJ PĚKNÉHO A PROSTORNÉHO BYTU OV 3+1 S BALKONEM O CP 80,29M2 V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – KOMÍN

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0008-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  80,29 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi prostorný a pěkný byt o dispozici 3+1 s balkonem, komorou a sklepem ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě Brno – Komín, na ulici Vavřinecká, která je obklopena zelení. Bytová jednotka je situovaná v pátém nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Ochod s potravinami se nachází cca 300 m od bytového domu, zastávka MHD cca 450 m, Úřad městské části Brno – Komín cca 150 m, Mateřská a Základní škola cca 750 m, dětské hřiště cca 100 m, lékárna cca 600 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné. Výhodou polohy bytu je, že přibližně 6 minut automobilem je vzdálena Brněnská přehrada.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se nachází chodba o velikosti cca 6,94 m2, ze které se vchází do všech samostatných místností v bytě. V předsíni se nachází šatní prostorná skříň, nástěnný věšák a botník. Po levé straně vstupujeme do koupelny s WC (cca 4,13 m2), která je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlem a topným žebříkem. Koupelna má zděné jádro. Po pravé straně z chodby je vstup do šatny (cca 1,64 m2), která nynějšímu majiteli slouží i jako úložný prostor. První pokoj, který je o výměře cca 12,06 m2, disponuje vstupem na balkon o velikosti cca 3,12 m2. Tento pokoj s balkonem je orientovaný na Západ. Druhý pokoj, který nyní slouží jako pracovna a je o výměře cca 16,21 m2, je taktéž orientovaný na Západ. Dále je z předsíně vstup do obývacího pokoje, který je velmi prostorný a je o velikosti cca 20,64 m2. Tento pokoj je průchozí s kuchyní a je orientovaný na Východ. Hlavní dominantou bytové jednotky je velmi pěkná a útulná kuchyně o výměře cca 12,72 m2. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem s plynovou čtyř-plotnovou deskou a elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a přípojkou na pračku. Kuchyně je velmi pěkná a je orientována na Východ.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje o velikosti cca 1,49 m2 a komora, která se nachází v mezipatře domu a je o velikosti 1,34 m2.

 

Celková plocha činí cca 80,29 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 74,34 m2, plocha balkonu činí cca 3,12 m2 a plocha sklepu činí cca 1,49 m2 a plocha komory činí cca 1,34 m2.

 

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí v roce 2008 byla rekonstruována koupelna včetně zděného jádra. V roce 2017 proběhla výměna oken za plastová. Nyní je byt ihned obyvatelný bez jakýchkoliv úprav.

V bytovém domě se v roce 2019 vybudoval nový výtah. Nyní se plánuje a je již schváleno zateplení domu, které by mělo probíhat již tento rok.

 

Pro lepší představu, jak byt nově zařídit jsme pro Vás nechali vyhotovit vizualizaci, která je přílohou fotodokumentace bytu samotného.

Parkování u bytové jednotky je bezproblémové.

Byt bude novému majiteli uvolněn do jednoho měsíce od zápisu vlastnického práva.

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě.

 

Popis Lokality:

S příchodem nové historické epochy postihla obyvatele Komína řada pohrom. V 90. letech 16. století se vyskytly nebývalé bouře, zemětřesení, neúroda a bída.

V roce 1909 byla otevřena nová, výstavná škola, postavená podle návrhu architekta Antonína Blažka z Králova Pole. Podle téhož architekta byl přestavěn i komínský kostel v letech 1911 až 1913.

V roce 1947 byla do Komína prodloužena tramvajová trať.

Mezi významné památky této krásné brněnské čtvrti patří například Kostel svatého Vavřince, Jubilejní základní škola, nebo Pomník Rudé armády.

 

V případě, že Vás naše nabídka prodeje námi nabízeného bytu zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,