PRODEJ OV 3+1 SE ZASKLENOU LODŽIÍ BRNO - KOMÍN

CREDO REALBytyPRODEJ OV 3+1 SE ZASKLENOU LODŽIÍ BRNO - KOMÍN
Číslo zakázky:  cr-n-0054-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  79 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  3 750 000 CZK za nemovitost
Poznámka k ceně:  PO VÝRAZNÉ SLEVĚ!

O nemovitosti

Hledáte příjemné bydlení v občansky dobře vybavené lokalitě poblíž přírody a lesů? Tento byt je právě pro Vás a Vaši rodinu!

 

Po výrazné slevě Vám nabízíme ke koupi udržovaný byt s prosklenou lodžii v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází ve 2. NP zrevitalizovaného bytového domu na ulici Urbánkova v Brně, část Komín.

 

Celková plocha bytové jednotky činí 78,79 m2 včetně lodžie a sklepu.

 

Dispozice:
Vejdeme do bytu, kde se ocitáme v předsíni, ze které je vstup do všech místností. Po pravé straně je vchod do samostatného WC (1,41 m2) průchozího s koupelnou (2,72 m2), ve které se nachází vana a umyvadlo. Dále je z chodby vstup do samostatných pokojů a kuchyně. Po levé straně byt disponuje dvěma neprůchozími pokoji o rozloze 12,05 m2 a 16,21 m2. Z toho většího je vstup na prosklenou lodžii s výhledem na okolitou přírodu. Po pravé straně se nachází kuchyňský kout (12,36 m2). Do posledního pokoje (20,63 m2) je vstup zajištěn z chodby a taktéž i z kuchyně. Tento pokoj se dá využít jako obývací část bytu.


Byt disponuje plastovými okny a plastovými balkónovými dveřmi, na kterých jsou vnitřní žaluzie. Na lodžii se nachází prosklená stěna, která je velkým pozitivem tohoto bytu. Podlahy v pokojích jsou převážně parkety, na chodbě je PVC, v koupelně a WC je položena dlažba. Kuchyňská linka je v původním stavu s plynovým sporákem a elektrickou troubou značky MORA. Byt je směřován přední částí (tj. kuchyň s obývacím pokojem) na severovýchodní stranu a zadní část bytu (tj. dva pokoje + lodžie) jsou na jihozápadní část, tudíž o sluníčko se bát nemusíte.

 

Byt je nově vymalován, vyklizen a připraven pro nového majitele! Tím, že je bytová jednotka před rekonstrukcí, nabízí novému majiteli možnost předělání si bytu podle svých představ a přání.

 

Tento byt je taktéž skvělou investicí v dobré a vyhledávané lokalitě. Tato nemovitost je vhodná pro rodinu, která hledá dobrou lokalitu s výbornou dopravnou dostupností a občanskou vybaveností.

 

Brno-Komín je městská část na severozápadě statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Komín (německy Komein), původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Její katastrální území má rozlohu 7,60 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 7500 obyvatel. Rozkládá se na levém břehu Svratky. Od jihozápadní hranice, která je vymezena řekou Svratkou a za níž se strmě zvedají zalesněné kopce s vrcholem Holedná (391 m), stoupá terén na levém, komínském břehu pozvolna směrem na sever. Komín pak tvoří přirozenou kotlinu ohraničenou Mniší horou, kde sídlí ZOO Brno, jižním okrajem přírodního parku Baba, přírodní památkou Medlánecké kopce a Palackého vrchem (339 m), na který na jihu opět navazuje svratecká niva o nadmořské výšce cca 210 m. Uvnitř této kotliny se zvedá nevýrazný hřbet v ose Chochola (307 m), Panský kopec a přírodní památka Netopýrky. V těsném sousedství původního vesnického centra se pak nachází osamocená vyvýšenina Ruský vrch (dříve zvaná Hausperk). Spojení se středem města zajišťuje dopravní podnik města Brna prostřednictvím tramvajových linek č. 1 (spojuje Bystrc a Řečkovice), 3 (spojuje Bystrc se Židenicemi) a 11 (spojuje Bystrc s Lesnou). Spojení s městem zajišťují taktéž trolejbusové linky č. 30 a 36.

 

V okolí se nachází pošta, lékárna, bankomat, restaurace, hospody, potraviny CBA cca 800 m, zastávka MHD Olbrachtovo náměstí cca 280 m.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

Cena: 3.750.000,- Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,