https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ MOC PĚKNÉHO BYTU V OV 1+KK S GALERIÍ, PRAHA – SMÍCHOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ MOC PĚKNÉHO BYTU V OV 1+KK S GALERIÍ, PRAHA – SMÍCHOV

CRGBytyPRODEJ MOC PĚKNÉHO BYTU V OV 1+KK S GALERIÍ, PRAHA – SMÍCHOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0062-23
Typ nabídky:  prodej
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  40,96 m2

O nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi moc pěkný byt o dispozici 1+kk s galerií, který prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v nádherném cihlovém historickém domě, v pražské městské části Smíchov. Bytový dům je nemovitá národní kulturní památka a dle informací z Národního památkového ústavu se jedná o nemovitost z 19. století, konkrétně z roku 1896 s původní novorenesanční fasádou. Na domě ani na bytě nevázne žádný závazek. Byt se nachází v 3.NP z 5 NP a je zaevidovaný jako byt 1+1. Na bytě neváznou žádná omezení a byt je ihned k dispozici novému majiteli.

 

Celková plocha bytu činí cca 40,96 m2, z toho sklep má cca 3 m2 a užitná plocha bytu je cca 42,11 m2.

 

Dispozice:

Bezpečnostními vchodovými dveřmi vejdeme do vstupní předsíně o celkové ploše cca 3,5 m2. Z předsíně je vstup do koupelny s WC, šatny a hlavní obytné místnosti. Celý byt má vysoké dřevěné trámové stropy. V obytné místnosti se po levé straně nachází moc pěkná moderní kuchyňská linka, jejíž součástí je dvou-plotýnkový vařič, myčka a lednice. Z oken pokoje je výhled na okolní historické budovy, ale i na park, který se nachází v bezprostřední blízkosti domu. V hlavní místnosti o celkové ploše cca 29,46 m2 je dále sedačka, konferenční stolek a skříně. V zadní části pokoje nalezneme dvoulůžko, kde v zadní části je na míru vytvořený skladovací prostor. Na lůžko dále navazují schody vedoucí do galerie, kde je prostor na spaní o rozměru cca 4,15m2. Pokoj působí velmi vzdušným a luxusním dojmem. Koupelna v bytě prošla taktéž kompletní rekonstrukcí, její celková plocha činí cca 3,0 m2. Je vybavena moderně designovým umyvadlem s bateriemi, vanou, ve které je zabudována pohyblivá sprchovací zástěna, díky níž může být vana využívána jako sprchový kout a dále designové WC. V předsíni jsou na míru vestavěné skříně vedoucí až do stropu. V šatně o výměře cca 2 m2 jsou regály se zrcadlem a v její horní části se nachází bojler na ohřev teplé vody.

Součástí bytu je i sklep, který se nachází v 1.PP domu o celkové ploše cca 3 m2.

 

Co se týká měsíčních poplatků, ty dle evidenčního listu činí 2.297,40 Kč.

Tato částka obsahuje:

Elektřina činí měsíčně 2.300, -Kč.

 

Byt je vytápěn vlastními elektrickými přímotopy a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem.

 

Co se týká parkování, tato ulice spadá pod modrou zónu, kde o víkendu je pro automobily parkování zdarma.

 

Deset metrů od domu se nachází krásný krajinářský park plný zeleně Na Skalce, který byl vybudovaný do kopce (tzv. trychtýřovitého tvaru). Je to tím, že se v podzemí skrývá technická památka – první vodojem města Smíchova. Tento park vznikl po roce 1813, tehdejší pozemky zakoupil rytíř Doubek, který jej nechal vystavit a v roce 1889 jej daroval smíchovské obci. V průběhu století prošel několika renovacemi do dnešní neoklasicistní podoby s jezírky a altánkem (Gloriet), který vybízí k odpočinku.

 

Nabízená nemovitost působí impozantním dojmem a její vlastnictví je zcela jistě prestižní záležitostí.

 

Pražská městská část Smíchov je skvěle dopravně dostupná s centrem města Prahy. Je zde kompletní občanská vybavenost a tato lokalita je velmi oblíbená.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vás vezmeme na prohlídku této nemovitosti, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42