PRODEJ KRÁSNÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1, BRNO – KRÁLOVO POLE

CREDO REALBytyPRODEJ KRÁSNÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1, BRNO – KRÁLOVO POLE
Číslo zakázky:  cr-n-0242-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  91 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  4 999 999 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný, třípokojový byt, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží čtyř-podlažního cihlového domu v jedné z nejvíce vyhledávaných brněnský lokalit, městské části Královo Pole, ulici Bulharská.

Celková plocha bytu činí cca 91 m2.

 

Dispozice:

V bytě se nachází tři neprůchozí pokoje. Vejdeme do prostorné vstupní haly o výměře 12,3m2. Z této je vstup do všech místností v bytě. Jsou zde tři neprůchozí samostatné pokoje o výměře 16,3m2, 19,5m2 a 21,8m2. V koupelně o celkové ploše 3,1m2 je sprchový kout a umyvadlo. WC o výměře 1 m2 je taktéž samostatné. Součástí bytu jsou i dvě komory, a to o ploše 3,2m2 a 1,1m2. V neposlední řadě je tu kuchyně o výměře 12,3m2.

 

Byt má vysoké stropy. Na podlahách jsou dřevěné parkety, koupelna a WC mají kachličkovou dlažbu. Interiérové dveře jsou původní, okna taktéž. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Elektřina v bytě je nová, celá v mědi.

Byt nemá balkón, ale vzhledem k velikosti oken toto není překážkou. Balkón je na mezipatře, který je možno využívat jak k posezení, tak i čemukoliv jinému.

Dům samotný je cca ze 30tých let a prošel částečnou rekonstrukcí ve formě výměny oken do dvora, zateplením fasády z vnitřní části domu a nové fasády z obou stran. Dále cca před 5 lety proběhla v celém domě výměna rozvodů vody a odpadů.

K bytu náleží sklep.

Měsíční poplatky činí 3.500,-Kč do fondu oprav, plyn činí v zálohách 3.000,-Kč měsíčně, ale záleží na spotřebě. Poplatky za plyn a elektřinu jsou určeny pro hodně

 

 

 

osob, doposud se byt pronajímal a bydlelo v něm šest lidí, čemuž odpovídá i spotřeba.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejlukrativnějších lokalit města Brna, je byt vhodný k bydlení, ale i jako investice do budoucna, protože ceny bytů v podobných domech a místech pouze porostou.

Královo Pole je městská část na severu statutárního města Brna. Táto část má výrazně městský charakter, ale na severovýchodě městské části v katastrálním území Sadová se rozkládají rozsáhlé lesy a nachází se zde významný krajinný prvek Údolí Zaječího potoka. Na severozápad městské části zasahuje přírodní památka Medlánecké kopce s lesoparkem Palackého vrchu. V městské části se nachází hlavní budova Technického muzea v Brně. Na východě městské části se nachází proslulá Královopolská strojírna, jižně od ní pak velké brněnské nákupní centrum Královo Pole.

Naproti bytovému domu se nachází park s kavárnou a dětským hřištěm, výborná občanská vybavenost, pošta, banky, různé obchody, restaurace, sportovní komplex, základní škola, zastávka MHD Husitská vzdálená kousek od domu, obchod Albert a Lidl jsou vzdálené cca 500 m.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

  

Cena: 4.999.999,-Kč

 

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.