PRODEJ KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU V OV 2+KK V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – SOBĚŠICE

CRGBytyPRODEJ KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU V OV 2+KK V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – SOBĚŠICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0021-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  44,41 m2
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný a útulný byt o dispozici 2+kk, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu na adrese Zeiberlichova.

V okolí bytové jednotky se nachází velmi dobrá občanská vybavenost. Přibližně 40 m od bytu se nachází Mateřská a Základní škola, obchod s potravinami cca 190 m, zastávka MHD cca 160 m, praktický lékař cca 300 m, zubní lékař cca 500 m, a mnoho dalšího jako jsou hřiště, dobrovolní hasiči, restaurace, obchody s různým zaměřením a jiné. Pro milovníky přírody ať už aktivní či relaxační, je ve vzdálenosti cca 2 kilometry od domu Památník Karla Morávka, ke kterému je velmi pěkná procházka.

Do centra Brna je velmi dobrá dostupnost městskou hromadnou dopravou.

 

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vcházíme do velmi prostorné chodby o velikosti cca 8,86 m2, která je vybavena kombinovaným plynovým kotlem značky Thermona, který zajišťuje vytápění bytu a ohřev vody, dále se zde nachází vestavěné skříně, věšák se zrcadlem a přípojka na pračku. Z chodby je vstup do krásné koupelny o výměře cca 3,41 m2, která disponuje vanou, umyvadlem, zrcadlem, policovou skříňkou, topným žebříkem a toaletou. Hlavní dominantou celého bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven menší kuchyňskou linkou s pultem, sklo-keramickým dvou plotnovým vařičem, elektrickou troubou, dřezem a úložným prostorem. V pokojové části se se nachází sedačka s konferenčním stolkem. Tento pokoj je o velikosti cca 16,79 m2 a je orientovaný na Východ. Z pokoje s kuchyňským koutem vstupujeme do ložnice o velikosti cca 15,35 m2. Ložnice je orientována taktéž na Východ.

 

Celková plocha bytu činí cca 44,41 m2.

Celkové měsíční náklady na byt činí 4.833, -Kč, v této částce je zahrnuto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 2.500, -Kč, záloha na plyn v bytě ve výši 740, -Kč, záloha na osvětlení společných prostor ve výši 10, -Kč, záloha na úklid společných prostor ve výši 60, -Kč, záloha na dodávku vody ve výši 360, -Kč, záloha na údržbu komínů ve výši 40, -Kč, správní poplatek 235, -Kč a platba do fondu oprav ve výši 888, -Kč.

Bytový dům byl postaven v roce 2005.

V bytě jsou plastová okna, v pokoji s kuchyňským koutem a v ložnici je plovoucí podlaha a v chodbě a koupelně je podlaha keramická.

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěno tak jak je výše uvedeno vlastním kombinovaným plynovým kotlem značky Thermona, který se nachází v předsíni.

Velkou výhodou je, že Sdružení vlastníků jednotek mají zřízené webové stránky, kam se vkládají různé nabídky k pronájmu či prodeji například parkovacích stání. Dále jsou zde majitelé bytu informováni například o odstávce vody, termínů schůzí a podobně.

Byt bude uvolněn novému majiteli nejpozději do čtyř měsíců od zápisu vlastnického práva.

 

Popis lokality:

Soběšice jsou městskou čtvrtí, která se nachází na severním okraji města Brna. Městská část byla k původně samostatnou obcí až v roce 1971 byla připojena k Brnu.

Významným vrcholem je kopec Strom nad sadovou oblastí. Na jeho zalesněném vrcholu se nachází památník kaple svatého Kříže, kterou zde vystavěl brněnský architekt Mořic Grimm a která zde stávala až do druhé světové války.

V brněnských Soběšicích jsou každoročně pořádány tradiční svatováclavské hody.

Díky své poloze je městská čtvrť Soběšice velmi lukrativním místem, a to nejen pro aktivní turisty, ale také pro krásné procházky do okolních lesů. Je zde opravdu mnoho krásných míst, které stojí za návštěvu jako například rozhledna Ostrá Horka, která se nachází na vrcholu Strom, jezdecký areál Pánská Lícha, nauční stezka U Jezírka a mnoho dalšího.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,