https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ EXKLUSIVNÍHO BYTU 3+KK S BALKÓNY A TERASOU V BRNĚ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ EXKLUSIVNÍHO BYTU 3+KK S BALKÓNY A TERASOU V BRNĚ

CRGBytyPRODEJ EXKLUSIVNÍHO BYTU 3+KK S BALKÓNY A TERASOU V BRNĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0004-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  147,8 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu nádherného, slunného a zároveň velmi prostorného bytu o velikosti 3+kk v Brně – Králově Poli, na Kociánce. Tento byt se nachází v nově postavené novostavbě pětipodlažního bytového, cihlového domu s výtahem. Dům je osazen v mírně svažitém terénu, díky kterému má byt výhled na Špilberk a daleké okolí.

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, má celkovou plochu 147,8m2 bez sklepu.

Byt samotný má 104,30m, balkóny jsou velké 8,1m2 a 10,6m2. Terasa za obývacím pokojem má 24,8m2.

Dispozice:

Byt samotný se nachází v pátém podlaží (čtvrtém patře). Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné vstupní haly o ploše 12,9m2. Zde je vstup do dominanty celého bytu, obývacího pokoje s kuchyní a komorou, a také do druhého křídla bytové jednotky, kde se nachází zbytek samostatných místností. Obývací pokoj je velmi atypický a prosluněný, jeho celková výměra činí 42,6m2. Z jedné části je balkón o celkové výměře 8,1m2 s výhledem na již zmiňovaný Špilberk a celé Brno a z druhé je překrásná terasa o celkové výměře 24,8m2. V obývacím pokoji je také mimo jiné komora o výměře 2,4m2 s odvětráváním.

Majitel si nechal na zakázku vyhotovit návrh luxusní kuchyně, jehož vizualizace je součástí naší prezentace. Cenovou nabídku této kuchyňské linky se spotřebičemi Vám rádi předložíme na Vaše vyžádání, v případě zájmu, pokud byt koupíte, předáme kontakty na zhotovitele.

Ve druhém křídle bytu je další komora o celkové výměře 2,5m2. Zde je vše připraveno na pračku a sušičku. Dále je tu samostatné WC o výměře 1,8m2. Dvě ložnice jsou velmi prostorné, každá má velké okno s výstupem na propojený balkon o výměře 10,6m2. Místnosti mají rozlohu 18,7m2 a 17,2m2. Vzhledem k již zmiňovaným výklenkům pro vestavěné skříně zde může být krásný volný prostor.

Veškerá sanita na WC a v koupelně je obložena vysoko formátovými dlaždicemi a obklady, vše je designově promyšleno do sebemenších detailů, včetně skříně, sanity samotné – baterie jsou značky Hansgrohe, nádherného tepelného žebříku v koupelně.

Nesmíme opomenout maličkosti, které jsou zde připraveny pro nového majitele, jako například vývod vody s kohoutkem na každém balkónu i terase. Každá místnost má výklenek a hlavní chodba je připravena tak jako části jednotlivých místností na vestavěné skříně, tudíž stačí je zabudovat zde a jiný nábytek k uskladnění věcí již není zapotřebí. Celý byt má designová světla, která je možná ztlumit a zesílit jejich světlost.

Ve všech hliníkových oknech s trojskly, která jsou nyní špičkou na trhu, jsou venkovní žaluzie. Jejich ovládání je na vypínač. Klimatizace, která se nachází v každé obytné místnosti, je značky Fujitsu, špička na trhu s klimatizacemi, která topí i chladí.

Celý byt je nově vybudovaný, tudíž je zde záruka na veškerý materiál a vše s bytem spojené, což je velmi důležité pro budoucí život a zabydlování se. V každé místnosti je nespočet zásuvek na internet, televizi a spotřebiče, což je nyní velkou nezbytností, ale určitě ne standardem.

Majitel si nemovitost koupil v hrubém stavu a veškeré vymoženosti a dokončovací práce prováděl na zakázku dle svých představ, což je na výsledku naprosto znatelné. Jedná se o luxusní byt, který jinde nenajdete!

Byt je vytápěn podlahovým topením. Topení je zajištěno centrálně pro celý dům.

Kolaudace domu je plánována na počátek roku 2021, ale již nyní je možné byt užívat.

Lokalita, ve které se nemovitost nachází je známá svou architekturou, co se týče bytových domů. Je zde výborná dopravní, ale nyní již i občanská vybavenost. Je tu spousta obchůdků, kaváren atd. Nesmíme opomenout i dětské hřiště se spoustou užití pro děti, vybudované nedaleko nabízené nemovitosti.

Součástí kupní ceny je i sklep. Sklepní kóje, kterou nalezneme v přízemí domu, má celkovou rozlohu 4,3m2.

V případě zájmu je možno zakoupit až dvě krytá parkovací stání patřící k domu. Jedno klasické za částku 350.000, -Kč a druhé o šíři 3,77m, původně určeno pro invalidy za částku 390.000, -Kč. Pro klienta, který by potřeboval garážové stání, i pro něj máme nabídku možnosti koupi stání v protějším domě za cenu 490.000, -Kč.

V případě rychlého jednání z většiny kupní ceny je možnost odpočet DPH!!!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě, že Vás nabídka této exklusivní nemovitosti zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

Rozhodně doporučujeme osobní prohlídku, proto nás neváhejte kontaktovat!

Cena činí 9.999.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42