https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU V OV 3+1 VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ SE ZASKLENOU LODŽIÍ O CP 79,89 m2

CRGBytyPRODEJ BYTU V OV 3+1 VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ SE ZASKLENOU LODŽIÍ O CP 79,89 m2

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0092-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  79,89 m2

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi moc pěkný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií a sklepem, nacházející se v 1.NP/2.NP v osmi-patrovém revitalizovaném bytovém panelovém domu, v klidné ulice Zdeňka Fibicha v jižní části města Valašské Meziříčí v okrese Vsetín.

Byt prošel rekonstrukcí. Má plastová okna, zasklenou lodžii, krásnou koupelnu se zděným jádrem, WC, nové interiérové i vstupní bezpečnostní dveře. V bytě jsou aktuálně položeny zcela nové povrchy podlah z kvalitního PVC s filcem se zvýšeným tepelně izolační vlastností spodní vrstvy. Jak by se byt dal zařídit představujeme v pár vizualizacích, které jsou přílohou fotodokumentace.

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, je situován na konci klidné ulice s názvem Zdeňka Fibicha. Bytový dům je posazen v mírném svahu do udržované vzrostlé městské zeleně. V okolí domu se nachází další obytná zástavba s velkým množstvím městské zeleně, dále jsou nedaleko například mateřská škola J.K.Tyla, Integrovaná střední škola, sportovní a fotbalové hřiště, středisko volného času „Domeček“, dětská hřiště, služby, nedaleký obchod Albert a restaurace, městská nemocnice, městská hvězdárna atd.

Bytový dům má dva vstupy, ze přední a zadní strany. Nabízený byt má dispozici 3+1 se zasklenou lodžií a sklepní kójí. V domě je k dispozici osobní výtah i schodiště. Obyvatelům je k dispozici v domě navíc také kolárna a prádelna. V domě působí pro SVJ smluvní správce (AVAL spol. s r.o.) a domovník.

Za vstupem do domu se nachází dostatek prostoru v chodbě u výtahu a schodiště. V přízemí je vstup ke sklepům a kolárně. V patře je poté průchod a zádveří s poštovními schránkami a hlavní vstup do domu.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi do bytu se nachází prostorná předsíň o výměře necelých cca 9,0 m2 s možností umístění např. šatní skříně, nábytkové stěny i botníku. Z předsíně je dále průchod do kuchyně, která má výměru cca 12,0 m2 a k dispozici je zde rohová integrovaná komora pro uložení potravin. Kuchyňská linka je situována částečně do předsíně a je vybavena praktickou kuchyňskou linkou, zcela novou vestavnou elektrickou troubou a zcela novou digestoří obojí zn. Midea a dále varnou deskou s plynovými hořáky zn. Elektrolux. Vzhledem k umístění linky proto v kuchyni zůstává dostatek místa pro umístění jídelního stolu s posezením. Hlavní obývací pokoj s výměrou cca 21,0m2 má dva vstupy, jeden přímo z předsíně a další z prostoru kuchyně. Dále se zde nachází vstup na balkon o výměře cca 4,15 m2 s prosklenou lodžií s krásným výhledem před dům a do okolní zeleně. Z prostoru jídelny je dále vstup do koupelny o výměře cca 3,0 m2, která je vybavena rohovou vanou, umyvadlem a místem pro připojením automatické pračky. Obklady i dlažba jsou zde použity keramické. Vstup do koupelny je chytře vytvořen, na míru vyrobenými, posuvnými dřevěnými dveřmi. WC je v bytě samostatné vybavené vestavným splachovacím systémem zn. Geberit-Duofix a má výměru cca 1,0 m2 a nachází se z druhé strany s přístupem přímo z předsíně. Za kuchyní je také vstup do dalšího pokoje o výměře cca 14,22 m2 s oknem s výhledem před dům do zeleně. Z předsíně je dále vstup do třetího pokoje o výměře 12,32 m2 s oknem s výhledem do boční strany bytového domu, kde se nachází také městská zeleň.

Součástí bytu je přípojka elektřiny 230 V a zemního plynu. Topení v bytě je dálkové s radiátory s nově instalovanými měřidly tepla. K dispozici je teplá a studená voda napojená na městský vodovod, samozřejmostí je napojení kanalizace. Všechna okna v bytě i balkonové dveře jsou vícekomorová vybavená vnitřními horizontálními žaluziemi.

Mimo zmíněný balkon s lodžií je součástí nabízeného bytu také vlastní praktický sklep, resp. uzamykatelná sklepní kóje o výměře cca 2,9 m2.

 

Celková výměra bytu je 79,89 m2 z toho sklepní kóje 2,84 m2 a balkon/lodžie 4,15 m2.

 

Byt, který se nachází na konci ulice přímo vybízí k rodinnému bydlení, a to nejen velikostí bytu, ale i možností procházek, venčení Vašich zvířecích mazlíčků, a to i například k nedalekému rybníku Podlesí, který se nachází jen pár minut chůze od bytu.

Popis lokality:

Valašské Meziříčí je město v okrese Vsetín ve Zlínském kraji, nachází se cca 15 km severně od Vsetína, je vzdáleno cca 16 km od města Nový Jičín, cca 23 km od města Hranice a cca 48 km od krajského města Zlín, na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Žije zde přibližně 22 tisíc obyvatel. Svou polohou představuje vstupní bránu Moravskoslezských Beskyd a významný dopravní uzel.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu, klíče máme v RK.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,