https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ BYTU V OV 3+1 S GARÁŽÍ, BRNO – ŽABOVŘESKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU V OV 3+1 S GARÁŽÍ, BRNO – ŽABOVŘESKY

CRGBytyPRODEJ BYTU V OV 3+1 S GARÁŽÍ, BRNO – ŽABOVŘESKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0066-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  76 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dispozičně moc pěkný byt o velikosti 3+1 se dvěma lodžiemi, sklepem a garáží přímo v domě. Vše se nachází v jedné z nejlukrativnějších brněnských městských částí Žabovřesky, na ulici Poznaňská. Přímo u domu je parkoviště a všude nádherná příroda, dětské hřiště atd. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.

Tato koupě je výjimečná právě kvůli možnosti koupit samostatnou garáž přímo v domě.

Celková plocha bytu činí cca 76 m2, z toho byt samotný má cca 64,64 m2, dvě lodžie každá o ploše cca 2,80m2, sklep o výměře 5,76m2. Garáž má cca 20 m2.

Byt se nachází ve čtvrtém patře čtyřpatrového panelového domu. Nachází se v původním stavu, v bytě jsou všechny okna plastová včetně balkonových dveří. Je zde zapotřebí kompletní rekonstrukce bytu, což umožňuje svým majitelům splnit jejich představy o svém bydlení. Velkou výhodou je i komora co se v bytě nachází a samostatné neprůchozí pokoje. Nesmíme opomenout ani dvě lodžie, které mají překrásný výhled do okolní přírody.

Dispozice:

Hlavními dveřmi vejdeme do předsíně o celkové ploše cca 6 m2. Z této je dále vstup do dalších samostatných místností v bytě. Je zde hlavní obývací pokoj o výměře cca 20,11m2, jehož dominantou je právě již zmiňovaná lodžie o celkové ploše cca 2,80m2. WC je samostatné o výměře cca 1 m2. V koupelně je umyvadlo a vana. Její výměra je cca 2,43 m2. Další dva samostatné pokoje mají celkovou plochu cca 14,26m2 a cca 11,80m2. Kuchyně o rozloze cca 10,2 m2, kde se nachází původní kuchyňská linka má také svou lodžii o celkové výměře cca 2,80m2. Nesmíme opomenout ani komoru o výměře cca 3,49m2.

Po zaměření bytu laserovým zaměřovačem nám vychází plocha bytu bez lodžií cca 69,29m2, nicméně v Prohlášení vlastníka domu je uvedena plocha menší. Výše uvádíme plochy dle prohlášení vlastníka.

Sklep se nachází v suterénu domu a je opravdu velký. Jeho celková plocha činí cca 5,76m2.

Garáž, která je součástí prodeje má celkovou výměru cca 20 m2 a nachází se přímo v suterénu domu a je přístupná z ulice.

 

Pokud hledáte klidné bydlení v nádherném prostředí, které je nedaleko centra a rádi si byt rekonstruujete, tato nabídka je přímo pro Vás.

 

V případě Vašeho zájmu o osobní prohlídku, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42