https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU PO REKONSTRUKCI V OV 1+1 S BALKONEM, ZBÝŠOV

CRGBytyPRODEJ BYTU PO REKONSTRUKCI V OV 1+1 S BALKONEM, ZBÝŠOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0269-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  41 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám moc pěkný cihlový byt, který se nachází v bytové domě ve městě Zbýšov, okrese Brno - venkov. Byt samotný se nachází v prvním patře ze čtyř. Součástí bytu je balkon, ale i dva sklepy, které jsou situovány v suterénu domu.

Byt prošel nákladnou a zároveň kompletní rekonstrukcí a je k dispozici novému majiteli ihned.

Bytový dům byl zateplen a v oknech bytů jsou plastová okna.

Celková plocha činí cca 41 m2 z toho užitná plocha bytu činí cca 30 m2, balkon činí cca 7 m2 a dva sklepy jsou o velikosti každý cca 2 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupní dveřmi se ocitneme na vstupní chodbě o velikosti cca 2,6 m2, která disponuje vstupy do všech místností v bytě. Po levé straně se nachází koupelna (cca 2,4 m2), která je vybavena prostorným sprchovým koutem, závěsnou toaletou, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem a otopným žebříkem. Dále ze vstupní chodby vchází do velmi krásné a plně vybavené kuchyně. Kuchyně je o velikosti cca 10 m2. Kuchyňská linka je vybavena troubou, mikrovlnu troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, sklo keramickou deskou a digestoří. V kuchyni se nachází jídelní stůl se židlemi. Hlavní dominantou bytu je pokoj se vstupem na balkon. Pokoj je o velikosti cca 15 m2 a nabízí se bez vybavení. Balkon je o velikosti cca 7 m2.

 

Nabízený byt se nachází ve městě Zbýšov. Město Zbýšov se nachází jihozápadně od města Brna v Boskovické brázdě. První písemné zmínky pochází z roku 1280, kdy osada Zbýšov zemským maršálkem Bohušem z Drahotuš věnována oslavanskému klášteru. Ve Zbýšově je mimo jiné kostel sv. Martina z Tours, těžní věž dolu Simson, která je zároveň kulturní a technickou památkou a mnoho dalšího.

Provize RK činí 5 % z kupní ceny.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 5 % z kupní ceny.

 

Cena: 2.800.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,