https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU OV 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

CRGBytyPRODEJ BYTU OV 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Číslo zakázky:  crg-n-0131-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  102,14 m2
Zahrada:  649 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  6 900 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný, cihlový byt o dispozici původně 4+1 ve Žďáře nad Sázavou, okrese Žďár nad Sázavou, kraji Vysočina.

Dům dle dostupných informací procházel postupnými rekonstrukcemi a renovacemi včetně výměny původních oken za okna plastová a výměny vstupních dveří z původních na plastové. Dům byl postaven cca v osmdesátých letech. Nachází se v obytné části města na adrese Lučiny, nedaleko rybníka, kterému se říká Horní rybník. Na tento rybník je mimo jiné výhled z balkónu a obytných místností orientovaných tímto směrem.

Nabízená bytová jednotka prošla taktéž částečnou, nicméně rozsáhlou rekonstrukcí. Její vytápění zajišťuje vlastní plynový kombinovaný kotel značky IMMERGAS. V obývacím pokoji byla zbudována klimatizační jednotka, která chladí i topí. Cca před 2 lety byla z osobních důvodů tehdejšího vlastníka místo jedné místnosti vybudována nová luxusní bezbariérová koupelna s potřebným vybavením. Původní koupelna i samostatné WC byly také zrenovovány.

Součástí prodeje je kromě bytové jednotky s balkónem i sklep, garáž v domě a zahrada s altánem, jezírkem s rybkami a chatkou.

 

Celková plocha bytu činí 102,14 m2, z toho celková plocha balkónu činí cca 6,40 m2, sklepu cca 14,24 m2 a garáž má cca 19,57 m2.

 

Bytová jednotka se nachází v prvním patře cihlového bytového domu. Garáž i sklep jsou v přízemí.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do bytové jednotky, kde se nachází prostorná hala o výměře 7,90 m2, ze které je dále vstup do dalších místností v bytě. Nalezneme zde samostatné WC o výměře cca 0,90 m2, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, vývodem na pračku a úložným prostorem o celkové ploše cca 3,00 m2. Kuchyně je vybavena rohovou lavicí a kuchyňskou linkou. Její celková plocha činí cca 12,40 m2. Bezesporu velkou výhodou je vstup z kuchyně na velký balkón o výměře cca 6,40 m2. Další místností je velký obývací pokoj o výměře cca 24,60 m2, ve kterém je zbudována klimatizace, která topí i chladí. Z obývacího pokoje je taktéž vstup na výše uvedený balkón a do další místnosti o výměře cca 16,20 m2, která je orientována do blízkých zahrad. Z předsíně je dále vstup novými posuvnými dveřmi do další obytné místnosti o výměře cca 7,60 m2. Tento pokoj je taktéž orientovaný do zahrad a je z něj vstup taktéž posuvnými a tentokrát skleněnými dveřmi do nově zbudované koupelny o výměře cca 7,60 m2, která původně byla také pokojem a je možné ji případně zpět na obytnou místnost přebudovat. Tato koupelna je přizpůsobena osobám méně pohyblivým a je vybavena tak, aby sloužila maximálně účelně a zároveň je velmi pěkně zařízena. Součástí bytu je i šatna o celkové ploše cca 1,30 m2.

 

Jak již bylo zmíněno výše, součástí prodeje je velmi prostorný sklep o výměře cca 14,24 m2, v němž se nachází kombinovaný plynový kotel značky IMMERGAS, zajišťující vytápění bytu.

 

V přízemí domu je také vytápěná garáž s dveřmi vedoucími do chodby budovy, která je přístupná i přímo z domu a její celková plocha činí cca 19,57 m2. Nachází se takřka naproti sklepu. Vrata jsou elektrická a na dálkové ovládání. Garáž je možné využívat nejen k parkování osobního automobilu, ale také i jako menší dílnu, voda zde je přivedena též.

 

Z bytového domu je dále vstup do zahrad, kde se nachází pozemek o výměře 649 m2, který je součástí prodeje a je také zapsán na listu vlastnictví. Pozemek je opticky rozdělen na dvě části. Na první, která slouží k pěstování, je zde dokonce i funkční vytápěný skleník s malým sklípkem, dále se na pozemku nacházejí dvě drobné stavby nezapsány v katastru nemovitostí. Jedná se o dřevěnou chatu s vlastní koupelnou s umyvadlem, sprchovým koutem a WC, kuchyňkou a obývací částí a skladem. Chatkou projdeme do druhé části zahrady, která umožňuje majiteli maximální soukromí a přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Je zde krásné jezírko, altán, který je možné vytápět krbovými kamny na tuhá paliva. Součástí této nemovitosti je také ½ hospodářské menší budovy a ½ udírny.

 

Byt je velmi prostorný a působí příjemným a vzdušným dojmem. Je kompletně vystěhovaný, nově vymalovaný a připraven pro svého nového majitele. Sklep, garáž i pozemek jsou vyklizené a také ihned i dispozici.

 

Místo, kde se nemovitost nachází, má dobrou občanskou vybavenost, ale i dobou dopravní dostupnost.

Žďár nad Sázavou je okresní město, ležící na pomezí Čech a Moravy v malebné krajině Českomoravské vrchoviny uprostřed chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Postupně v minulosti procházel Žďár většími stavebními změnami. Byla postavena železnice, vznikaly zde četné průmyslové podniky. V souvislosti s výstavbou Žďárských strojíren a sléváren došlo v 50. letech 20. století k prudkému nárůstu počtu obyvatel. Ráz města i celé krajiny se výrazně změnil. Byla zahájena rozsáhlá přestavba města, vzniklo moderní, správní a obchodní centrum a na obvodu města vyrostla nová sídliště.

 

V případě, že hledáte validní bydlení, výborné parkování a rádi relaxujete či zahradničíte, tato nemovitost je určena právě pro Vás. Proto neváhejte mne kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, klíče máme v RK!

 

Odměna RK není součástí kupní ceny, rádi Vám ji sdělíme na vyžádání.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,