https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ BYTU OV 3+1 S BALKONEM O CP 121 m2, BRNO – STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU OV 3+1 S BALKONEM O CP 121 m2, BRNO – STŘED

CRGBytyPRODEJ BYTU OV 3+1 S BALKONEM O CP 121 m2, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0265-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  121 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte slunný, prostorný byt poblíž parku, ale zároveň situovaný tak, aby to všude bylo blízko? Máme byt přesně pro Vás!

 

Nabízený byt se nachází ve vyhledávané části města Brna, a to konkrétně na ulici Veveří. Čtvrť sousedí přímo s historickým jádrem Brna, a proto má výrazně městský charakter s několika dopravně vysoce vytíženými ulicemi. Zástavbu čtvrtě tvoří mnohapatrové z velké části historické domy a řada reprezentativních domů, jako například honosné secesní nájemní domy na Konečného náměstí, jimž dominuje domovní blok Tivoli na nároží Konečného náměstí a Jiráskovy ulice. Dominantou celé čtvrti jsou tzv. „Brněnská Trojčata“ na Šumavské ulici. Do katastrálního území patří mimo jiné i Kraví hora, na níž je Hvězdárna a planetárium Brno.

V bezprostřední blízkosti tohoto bytu je veškerá občanská vybavenost. Velkou výhodou je park, který je pár kroků od bytu a uprostřed něj se nachází oblíbená kavárna. Parkovaní je možné v postranní ulici.

 

Celková užitná plocha bytu je cca 121 m2. Obytná plocha bytu je cca 89,5 m2.

 

Dispozice:

 

Nabízený byt se nachází v řadovém, cihlovém bytovém domě, ve druhém nadzemním podlaží ze šesti. Za vchodovými dveřmi se ocitneme v prostorné chodbě, která je srdcem tohoto bytu o velikosti cca 18,95 m2. Z této chodby vedou vstupy do všech místností. Za dveřmi po levé straně se nachází úložný prostor o výměře cca 5,5 m2. Zde se nachází plynový kotel. Dále po levé straně jsou vstupy do 2 pokojů, každý o výměře cca 24,52 m2. Tyto pokoje jsou orientovány okny směrem do ulice, avšak hluk z místní komunikace není znát. Z chodby se dále vstupuje do útulné moderní koupelny s rohovou vanou o výměře cca 4,3 m2. Vedle koupelny je vstup na samostatné WC o výměře cca 1,3 m2 a vedle WC se nachází komora, kde je umístěna pračka. Tato komora je o velikosti cca 1,82 m2. V pravé části chodby se nachází vstup do dalšího pokoje o velikosti cca 21,98 m2. Tento pokoj je stejně jako sousední místnost – kuchyň, okna orientovaná směrem do vnitrobloku. Poslední vstup z chodby je do kuchyně o velikosti cca 18,48 m2. Kuchyň je vybavena rohovou kuchyňskou linkou, která nabízí dostatek prostoru. Z kuchyně je vstup na balkon o velikosti cca 2,34 m2.

K bytu náleží sklep.

 

Bytový dům má úvěr, který byl použit na novou fasádu, výměnu oken do vnitrobloku a revitalizaci oken do ulice, celková částka úvěru činí cca 3.500.000, -Kč a délka úvěru je do září 2032. Na bytové jednotce samotné žádné zástavy ani věcná břemena nejsou.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

 

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 4 %.

 

Cena: 8.650.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42