PRODEJ BYTU OV 3+1, KARLOVY VARY

CREDO REALBytyPRODEJ BYTU OV 3+1, KARLOVY VARY
Číslo zakázky:  cr-n-0007-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  81 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 690 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám koupi pěkného bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s příslušenstvím o celkové výměře 81 m2 s menším balkonem. Byt je situován v části Stará Role, Karlovy Vary, ulice Kladenská.

Nabízený byt 3+1 se nachází ve 2 patře (bez výtahu) 4 patrového zděného bytového domu, který prošel kvalitní komplexní rekonstrukcí včetně střechy a pláště se zateplením fasády, výměnou oken za nová moderní plastová okna. Dům je situován na ulici Kladenská v blízkosti základní školy a lidového domu a ve své těsné blízkosti nabízí dobré možnosti k parkování vozidla s využitím veřejných parkovacích míst. V blízkém okolí je velmi dobře dostupná další občanská vybavenost (zdravotní středisko, poliklinika, pošta, nákupní centra, obchody, služby, vlakové nádraží, autobus, sportoviště, dětské hřiště apod.). Tento bytový dům je celkově ve velmi dobrém stavu a je považován za velmi dobré bydlení s bezproblémovými a klidnými obyvateli.

Samotný byt je v původním stavu ale bez závad, velmi pěkný a udržovaný. Hned za vstupními dveřmi do bytu se nachází chodba obdélníkového tvaru s prostorem pro uložení obuvi a šatů. Z chodby je vstup do samostatného WC, koupelny s vanou, kuchyně a centrálního obývacího pokoje.

Koupelna je obdélníkového tvaru, se světle hnědými keramickými obklady, vybavena dále umyvadlem a vanou se sprchou.

Pěkná kuchyně tvaru L je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s el. troubou, mikrovlnou troubou, ledničkou, pračkou a standardní samostatnou spíží na potraviny s dvířkami a větráním. Dále je zde kompletní jídelní stůl pro 4 osoby s dřevěnými židlemi, který je umístěn u okna s výhledem na město.

Centrální obývací pokoj je prostorný a vybaven menším balkonem situovaným do klidné části za domem s pěkným výhledem, kde se nachází zeleň. Z obývacího pokoje jsou po stranách přístupné další dva menší pěkné pokoje, sloužící jako ložnice a např. dětský pokoj.

Byt je kompletně vybaven a zařízen s možností okamžitého nastěhování.

 

Karlovy Vary jsou vyhlášeným lázeňským a krajským městem v západních Čechách cca 110 km západně od Prahy. Žije zde přibližně 49 tisíc obyvatel a celková rozloha katastru činí 59,10 km². Městská část Stará Role se nachází v prostoru severozápadního okraje města Karlovy Vary, vymezeném železniční tratí Cheb – Karlovy Vary, částečně řekou Rolavou a severozápadní hranicí katastrálního území města Karlovy Vary. Stará Role se nachází v oblasti tzv. Podkrušnohorského prolomu, který se několik kilometrů odtud začíná zdvihat k hřebenům Krušných hor. Průměrná nadmořská výška se pohybuje kolem 392 m n. m.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv dle dohody, klíče máme v RK!

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.690.000,-Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,