https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU OV 2+1 S PARKOVACÍM MÍSTEM A SKLEPEM V CENĚ, TŘEBÍČ

CRGBytyPRODEJ BYTU OV 2+1 S PARKOVACÍM MÍSTEM A SKLEPEM V CENĚ, TŘEBÍČ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0111-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  45 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 se sklepem a vlastním parkovacím místem v ceně, nacházející se v Třebíči v klidné části Borovina s dobrou dostupností.

Třebíč je okresní město s rozšířenou působností, nachází se na západě Moravy v jihovýchodní části Kraje Vysočina a je po Jihlavě jeho druhým největším městem. Leží na řece Jihlavě 30 km jihovýchodně od krajského města Jihlavy a 56 km západně od Brna. Více informací naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.trebic.cz

Nabízený byt se nachází v 1. patře bytového domu a náleží k němu vlastní sklep a parkovací stání přímo u domu. Okna bytu jsou situována do boční části domu nad vlastním parkovacím místem. Vaše vozidlo tak můžete mít stále na očích.

Bytový dům, kde se byt nachází, je již revitalizovaný s dálkovým vytápěním jednotlivých bytů i dodávkou teplé užitkové vody. K bytu se dostanete přes hlavní vchod tvořen prosklenými bezpečnostními dveřmi z hliníkových profilů. Ve vstupní chodbě se nachází boxy s poštovními schránkami a průchod ke schodišti a výtahu. Do samotného bytu se dá projít po schodech v pravé straně chodby. Před vstupem do bytu je prostor pro umístění menšího botníku nebo praktické skříňky. Dveře od bytu jsou protipožární s dvojitým zamykáním.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi do bytu se nachází menší chodba s keramickým obkladem s možností umístění nábytku nebo věšákové stěny o celkové ploše cca 2,72 m2. Dále se zde nachází po pravé straně vstup do koupelny o výměře cca 3,06 m2 a vlastní průchod dále do bytu. Koupelna je čtvercového půdorysu a je vybavena hezkým keramickým obkladem, zcela novým sprchovým koutem, umyvadlem, WC a elektrickým větráním s ventilátorem.

V pravé části se za chodbou dále nachází menší kuchyňka o výměře cca 4,76 m2, která je vybavena praktickou rohovou kuchyňskou linkou s kulatým nerezovým dřezem, digestoří, varnou sklo-keramickou deskou, elektrickým sporákem a místem pro umístění lednice s mrazákem či myčky. Dále se vchází vlevo do obývacího pokoje obdélníkového tvaru s vápennými omítkami a plovoucí podlahou o rozloze cca 18,89 m2. Z obývacího pokoje je vstup do druhého pokoje o výměře cca 18,03 m2, který je také podobně vybaven plovoucí podlahou. Okna z kuchyně i obou pokojů jsou situována na východní stranu, jsou bílá, plastová, vícekomorová, vybavená vnitřními žaluziemi.

Parkovací místo s číslem 29 náležící k nabízené bytové jednotce je krajní, vyznačeno na betonové zámkové dlažbě a nachází se přímo pod oknem z kuchyně.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina, obecní vodovod, dálkové vytápění i dálkový ohřev teplé užitkové vody, přípojka kanalizace.

Celková podlahová plocha bytu je cca 45 m2. Součástí prodeje je vlastní venkovní parkovací stání o výměře 11,0 m2 přímo u domu a dále podíly na společných částech domu a pozemku.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.460.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,