https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU 2+1 O CP 77,26 m2 S BALKONEM V OBCI NESLOVICE

CRGBytyPRODEJ BYTU 2+1 O CP 77,26 m2 S BALKONEM V OBCI NESLOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0323-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  77,26 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, nacházející se v klidné obci Neslovice okres Brno-venkov pouhých 23 km od města Brna s dobrou dostupností.

Obec Neslovice je malá obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nachází se mezi Rosicemi a Ivančicemi, jen 23 km od města Brna, na okraji Boskovické brázdy a přírodního parku Bobrava. Žije zde asi 960 obyvatel. Neslovice jsou obcí patřící do mikroregionu Kahan. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.neslovice.cz.

Nabízený byt působí prostorně s dostatkem světla, má dispozici 2+1 s balkonem a dvěma sklepy a nachází se ve 2.NP dvoupatrového revitalizovaného bytového domu se třemi vchody na okraji obce s výhledem do okolní přírody. Celý bytový dům se nachází v mírném svahu a prošel komplexní revitalizací, nové fasády, nová plastová okna, izolace, nové vchodové dveře atd. U objektu je možnost parkování, obslužná komunikace a dětské hřiště. Objekt se nachází v klidné okrajové části obce mimo hlavní silnici, na ulici Pod Knížecím.

Za vchodovými dveřmi do domu je prostorná chodba se schodištěm a vstupy do sklepního prostoru (23,62 m2). Na mezipatře jsou poté k dispozici společné balkony. Samotný byt se nachází ve 2.NP v pravé části. Za vstupními dveřmi s bezpečnostním zámkem se nachází chodba (7,94 m2) se vstupy do jednotlivých částí bytu. Vstup je zde také do menšího samostatného WC (0,9 m2). Nachází se zde praktická nika, která může sloužit jako úložný prostor nebo šatna.

Z chodby je průchod do kuchyně (11,95 m2), kde se nachází menší kuchyňská linka s elektrickým vařičem a dřezem. Je zde prostor pro jídelní stůl a posezení. Okno v kuchyni je s výhledem do přední části bytového domu na příjezdovou komunikaci a garážové přístřešky. V kuchyni je dále k dispozici samostatná spíže (komora) a nachází se zde také vstup do koupelny (2,56 m2). V koupelně je k dispozici klasická vana a umyvadlo.

Z chodby jsou dále vstupy do dvou samostatných pokojů (12,06 m2 a 15,98 m2), které mají oba výhled do zadní části za bytovkou s výhledem do zahrady a okolní přírody. Jeden z pokojů má vstup na balkon (2,25 m2) s keramickou dlažbou, který je součástí bytové jednotky.

Topení a ohřev vody je prostřednictvím vlastního kvalitního plynového kondenzačního kotle zn. Thermona, který je umístěn v jednom ze dvou sklepů náležících k bytové jednotce. V bytě jsou umístěny klasické litinové radiátory s dlouhou životností a kvalitní programovatelná digitální regulace Honeywell. Oba sklepní prostory jsou dobře dostupné, uzamykatelné, vybavené elektřinou a skýtají dostatek úložného a skladovacího prostoru.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina, obecní vodovod, přípojka zemního plynu a přípojka kanalizace.

Celková plocha činí 77,26 m2. V celkové ploše jsou zahrnuty sklepy o ploše 23,62 m2 a balkón o ploše 2,25 m2. Podlahová plocha činí 51,39 m2. Součástí prodeje jsou také podíly na společných částech domu a pozemku.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Rádi byste na Vánoce bydleli už v novém? Zde je to možné! Byt je volný ihned a k dispozici novému majiteli již po uhrazení kupní ceny do úschovy. V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Cena: 2.650.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,