https://www.traditionrolex.com/42

PODNÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 3+kk S TERASOU A PARK. MÍSTEM, JINAČOVICE

CRGBytyPODNÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 3+kk S TERASOU A PARK. MÍSTEM, JINAČOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0235-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  68 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Tento prostorný, nedávno vybudovaný byt se nachází v obci Jinačovice, 5 km severozápadně směrem od městské části Brno – Kníničky. Kdo se trochu orientuje v Brně, tak je to cca 5 minut autem od brněnské zoologické zahrady. Bytová jednotka je v přízemí cihlového menšího multifunkčního domu. Její součástí je také krásná uzavřená terasa, která poskytuje svému majiteli maximální soukromí. V domě nalezneme pouze nabízený byt, jeden obchodní prostor a v patře dva byty. Díky seskupení a malého počtu jednotek v domě, je zde bydlení klidné a velmi příjemné. Nesmíme opomenout parkovací stání, které je zahrnuto v ceně podnájmu.

Celková plocha bytu činí cca 68 m2 a terasa cca 16 m2.

Dispozice bytu:

Za vchodovými dveřmi se ocitneme v útulné chodbě, ze které je vstup do komory, která může najít své uplatnění jako například šatna o velikosti cca 2,5 m2, vstup do pokoje, který je vhodný zařídit jako dětský pokoj či studovnu nebo pracovnu a je o velikosti cca 12 m2, dále vstup posuvnými dveřmi z ořechového dřeva do koupelny, která je moderně zařízena s umyvadlem a zrcadlem,  WC a sprchovým koutem o celkové rozloze cca 6 mm a dále pak vstup do největší místnosti tohoto nabízeného bytu, obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 27 m2. Kuchyň je zcela nová, moderní a můžeme v ní najít designové prvky z ořechového dřeva. Díky proskleným oknům a dveřím vedoucí na terasu je tato místnost prosvícená a po zařízení vznikne velice útulný obývací pokoj. Z této místnosti je vstup do posledního pokoje tohoto bytu, který je vhodný zařídit jako ložnici o velikosti cca 15 m2. Z tohoto pokoje se lze prosklenými dveřmi taktéž dostat na útulnou terasu cca 16 m2, která nejen v létě poslouží jako odpočinkové a relaxační místo.

Byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením. Působí velmi moderně, útulně a příjemně. K bytu náleží vyhrazené, oplocené parkovací stání. Byt se nachází v přízemí dvoupodlažního domu.

 

Nájemné zde činí 14.900, - Kč měsíčně.

Služby činí 3.500, - Kč měsíčně pro dvě osoby, každá další osoba 500,-Kč měsíčně navíc.

Vratná kauce je ve výši 18.500, - Kč.

 

Byt je volný ihned, klíče v RK.

 

V obci Jinačovice žije zde necelých 800 obyvatel. Jinačovice se rozkládají v Bobravské vrchovině v nadmořské výšce 303 m, podél silnice vedoucí z Brna směrem do Kuřimi. Obec nemá oficiální místní části ani ulice. Můžeme zde najít knihovnu, mateřskou školu, tenisové hřiště, sál obecního úřady, který je využíván ke sportovním, kulturním a vzdělávacím aktivitám. V okolí se nachází rozmanitá příroda, která přímo láká cyklisty a turisty na výlety a túry.

 

Dostupnost s městem Brnem je perfektní.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 14.900, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,