https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 1+1, BRNO – STŘED

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 1+1, BRNO – STŘED
Číslo zakázky:  crg-n-0129-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  32,10 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  2 440 CZK za měsíc
Kauce:  13 000 CZK
Cena:  10 500 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu téměř kompletně zařízený, útulný byt o dispozici 1+1. Bytová jednotka se nachází v prvním patře s výtahem, v zrenovovaném, cihlovém domě na ulici Francouzská.

 

Celková plocha bytové jednotky činí 32,10 m2.

 

Dispozice:
Hlavním vstupem do bytu se ocitáme na chodbě, ze které je po pravé straně vstup do koupelny se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Naproti se nachází prostor pro jídelní stůl a pračku. Kuchyňský kout je hezky schovaný za příčkou, která prakticky odděluje obytnou část. Zde nalezneme elektrickou varnou desku, elektrickou troubu, dřez a lednici s mrazákem.

Dominantou tohoto bytu je prostorný pokoj s okny do uliční strany, kde je dostatek prostoru pro postel a také pro skříně, pracovní či studentský koutek.

Bytová jednotka se nabízí včetně zařízení a to konkrétně: dvoulůžko (spojené postele), skříň, komoda, pracovní stolek, jídelní stůl, dvě židle, pračka a na chodbě vestavěný nábytek na míru se zrcadlem.

Tento byt je vhodný jako startovní byt pro mladé páry anebo pro studenty. Bezesporu je z této lokality výborná dopravní dostupnost přes MHD, necelých pět minut pěšky se nachází zastávky Tkalcovská a Jugoslávská.

Majitel preferuje maximálně dvě osoby.

 

Měsíční poplatky:

Nájem činí 10.500, - Kč měsíčně

Služby činí 2.440, - Kč měsíčně pro dvě osoby. Každá další osoba bude zpoplatněna částkou 500, - Kč měsíčně. Poplatek za služby obsahuje zálohu ve výši 1.890, - Kč na elektřinu v bytě, zálohu ve výši 300, - Kč na vodné a stočné, zálohu na úklid společných prostor ve výši 100, - Kč, zálohu na společnou elektřinu ve výši 100, - Kč a zálohu na výtah ve výši 50, - Kč.

Kauce činí 13.000, - Kč

 

Bytová jednotka leží v širším centru města Brna, v Zábrdovicích, které se rozléhají severovýchodně od samotného centra. Tato čtvrť sousedí přímo s historickým jádrem Brna, a proto má výrazně městský charakter s hustou zástavbou. Nedaleko bytu se nachází hypermarket Albert, Vojenská nemocnice Brno, kousek je Hlavní nádraží či Malinovského náměstí.

 

Byt je k dispozici od 1. srpna 2024, prohlídky jsou možné již nyní, klíče máme v RK.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

V případě zájmu o více informací nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,