NABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 3+1, BRNO – LÍŠEŇ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 3+1, BRNO – LÍŠEŇ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0001-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  69 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt o velikosti 3+1 ve vyhledávané lokalitě Brno – Líšeň, na ulici Josefy Faimonové, který se nachází v 2.NP/8.NP (1. patro) panelového domu s výtahem.

Celková plocha bytu činí 69,22 m2.

Dispozice:

Za vchodovými dveřmi se nacházíme ve vstupní předsíni ve tvaru „L“ o výměře cca 10,6 m2, ze které se dostaneme do všech místností v bytě. Hned napravo od vstupu se nachází první pokoj o výměře 9 m2, dále napravo se nachází další pokoj o výměře 16,22 m2, ze kterého je vstup na balkon o výměře 5,2 m2. Přímo naproti vchodovým dveřím se nachází třetí obytná místnost o výměře 12 m2. Na chodbě za rohem je nová vestavěná skříň a vstup do koupelny, na samostatné WC a dále do kuchyně o výměře 9,2 m2 s kuchyňskou linkou s elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. Taktéž se tu nachází potravinová skříň.

 

Byt se nabízí nezařízený a vytápění bytu a ohřev vody je dálkově. Parkování automobilem je možné přímo před domem. Okna v bytě jsou plastová se záclonami. Na podlaze je v celém bytě nově položené linoleum. Koupelna s toaletou jsou také po rekonstrukci, je zde zděné jádro.

 

Nájemné činí 14.000, - Kč měsíčně.

Služby činí 4.500, - Kč měsíčně.

Vratná kauce činí 18.500, - Kč.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK.

 

Je zde vynikající občanská vybavenost, dopravní dostupnost (MHD 6 min. od domu – trolejbusová a autobusová zastávka Bartákova, 13 min. – tramvajová zastávka Masarova).

 

Brno – Líšeň je městská část na severovýchodním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Líšeň, původně samostatným městysem, který byl k Brnu připojen v roce 1944. Její katastrální území má rozlohu 15,71 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přes 26 000 obyvatel.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK je jedna měsíční platba.

 

 

Cena: 14.000, - Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,