https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 2+1 S VELKÝM BALKONEM V OBCI HRUŠOVANY U BRNA

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 2+1 S VELKÝM BALKONEM V OBCI HRUŠOVANY U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0096-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  63,7 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moc pěkný byt o dispozici 2+1 s velkým balkonem a sklepní kójí, který je situovaný ve 2. patře třípatrového cihlového bytového domu bez výtahu v malebné obci Hrušovany u Brna.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 800 m od bytu se nachází vlaková zastávka, zdravotní středisko cca 750 m, obchod s potravinami cca 700 m, pošta cca 850 m, základní škola cca 800 m, a mnoho dalšího, jako jsou například obchody s různým zaměřením, restaurace, bary.

Velkou výhodou je velmi dobrá dostupnost do Brna ať už automobilem, kdy cesta trvá méně než 30 minut, nebo vlakem. Vlak do Brna jezdí každých 20 minut.

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se nachází prostorná chodba o výměře cca 5 m2, ze které se vchází do všech místností v bytě. Po levé straně je první pokoj orientovaný na západ. Tento pokoj se nabízí nevybavený o velikosti cca 15 m2 může sloužit jako ložnice. Z prostorné chodby jsou vstupy do samostatné koupelny a samostatného WC. Koupelna o velikosti cca 3 m2 disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, topným žebříkem a přípojkou na pračku. Samostatná toaleta je o výměře cca 1,20 m2. Byt má velmi pěknou a útulnou kuchyni, která je vybavena kuchyňskou linkou, sklo keramickou deskou s elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a spíží. Tato místnost je orientována na sever a je o výměře cca 9 m2. Hlavní dominantou bytové jednotky je krásný, světlý a prostorný pokoj o velikosti cca 20 m2 se vstupem na úžasný balkon. Balkon je o velikosti cca 9,50 m2, díky čemuž je zde možnost udělat posezení pro trávení krásných chvil a relaxace. Hlavní pokoj je orientovaný na západ.

K bytu náleží menší sklepní kóje o výměře cca 1 m2.

Celková plocha činí cca 63,70 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 53,20 m2, obytná plocha činí cca 35 m2, plocha balkonu činí cca 9,50 m2 a plocha sklepní kóje činí cca 1 m2.

Parkování u domu je bezproblémové.

Nabízený byt je volný ihned a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

Poplatky:

Nájem činí 13.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.787, -Kč měsíčně. Zálohy jsou rozúčtovány takto: záloha na vodné stočné ve výši 490, -Kč, záloha na ohřev TUV ve výši 840, -Kč, záloha na vytápění bytu ve výši 1.260, -Kč, úklid společných prostor ve výši 180, -Kč a záloha na elektřinu společných prostot ve výši 17, -Kč.

Elektřina bude přepsána na nájemce.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 16.500, -Kč.

Provize realitní kanceláři činí jednu měsíční platbu.

Popis lokality:

Hrušovany u Brna jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. V okolí Hrušovan se nachází spoustu krásných míst pro procházky či turistiku. Jedno z míst je například Přírodní park Výhon, který má rozlohu cca 1.700 ha. Podél cest se nachází travnaté meze a na rovinatějších místech, především v horních částech Výhonu, jsou velké plochy vinohradů a orné půdy. Dalším místem je například starobylé město Dolní Kounice, které se nachází západně od Hrušovan v údolí řeky Jihlavy. Ve městě můžeme najít mnoho památek, které vypovídají o bohaté historii této oblasti. Co doporučujeme navštívit, jsou Novomlýnské nádrže, které byly vybudovány v letech 1975 až 1988 v oblasti soutoku řek Dyje, Jihlavy a Svratky.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,