https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY KRÁSNÉHO BYTU 2+KK S VLASTNÍ ZAHRÁDKOU, BRNO – LESNÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY KRÁSNÉHO BYTU 2+KK S VLASTNÍ ZAHRÁDKOU, BRNO – LESNÁ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY KRÁSNÉHO BYTU 2+KK S VLASTNÍ ZAHRÁDKOU, BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0002-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  112 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu novostavbu nádherného, bezbariérového bytu s vlastní zahrádkou, který se nachází v jedné z nejlukrativnějších lokalit, městské části Brno – Lesná, ul. Fillova.

 

Bytová jednotka se nachází v nově vybudovaném bytovém komplexu z roku 2020. Jedná se o nemovitost, která původně sloužila jako známý obchodní komplex Obzor. Některé části, zejména obchodní prostory, se dochovaly dodnes s tím, že prošly kompletní rekonstrukcí.

 

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, se nachází v přízemí cihlového bytového domu s výtahem a jedná se o větší typ bytu 2+kk se zahrádkou.

 

Celková plocha bytu činí 55 m2, plocha sklepu činí 1,40 m2 + zahrádka o rozloze 55,80 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné předsíně o výměře cca 7,2 m2. Z této je vstup do komory o výměře cca 3,3m 2, kde je i vývod vody (lze umístit například sušičku). WC je samostatné s umyvadlem, obojí o výměře cca 1,4 m2. V prostorné koupelně nalezneme zde vanu, umyvadlo, přívod na pračku a elektrický žebřík. Její výměra je cca 4,3 m2.  Obývací pokoj s kuchyňským koutem má prosklené francouzské okno přes celou šíři místnosti a vyjdeme jím přímo na vlastní oplocenou zahrádku. Celková plocha obývacího pokoje s kuchyní činí cca 20,5 m2. Majitel zde nechal vybudovat krásnou novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči, a to mikrovlnnou troubu Whirlpool AMW 1601 IX, varnou indukční desku Whirlpool ACM 802 NE, ledničku Whirlpool ART 6610/A++, troubu Whirlpool AKP 244/IX, myčku nádobí Whirlpool WSIC 3M17 A+ a odsavač par Whirlpool AKR 749/1 IX. Další místností je ložnice, do které je vstup z obývacího pokoje. Její dominantou jsou taktéž francouzská okna přes celou šíři pokoje a výstup na vlastní zahrádku. Celková plocha této místnosti činí cca 14,3 m2.

 

V oknech bytu jsou zabudovány bezpečnostní venkovní žaluzie, které zvyšují Vaše bezpečí i kvalitu Vašeho bydlení.

 

Co se týče poplatků, ty činí:

 

Nájem 16.000, -Kč měsíčně

Služby včetně elektřiny 5.261, - Kč, -Kč měsíčně pro dvě osoby. Každá další osoba 500,-Kč měsíčně navíc.

Tato částka zálohu na elektřinu ve výši 2.700, - Kč, zálohu na náklady na opravu a údržbu společných částí domu ve výši 15, - Kč, zálohu na náklady na správu nemovitostí ve výši 180, - Kč, zálohu na elektrickou energii společných prostor ve výši 116, - Kč, zálohu na elektrickou energii společných prostor pro parkování ve výši 256, - Kč, zálohu na elektrickou energii zakladače ve výši 94, - Kč, zálohu na vodné, stočné v nemovitosti ve výši 446, - Kč, zálohu na topení ve výši 520, - Kč, zálohu na přípravu TUV BJ ve výši 223, - Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 446, - Kč, zálohu na úklid a údržbu společných prostor pro parkování ve výši 13, - Kč, zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 116, - Kč, zálohu na výtahy servis, opravy ve výši 70, - Kč a zálohu na zakladače servis, opravy ve výši 66, - Kč.

 

Garážové parkování 1.500, -Kč měsíčně.

 

Kauce činí 50.000, -Kč, ale lze ji uhradit i na dvakrát.

 

Garážové stání se nachází v suterénu domu, jedná se o dolní zakladač a dle daných parametrů lze na něm zaparkovat osobní automobil o rozměrech: délka do 5,0 m, výška do 1,70 m.

 

K bytu náleží i sklep o velikosti 1,40 m2, který je součástí pronájmu.

 

Byt je k dispozici 1. února 2023 s tím, že prohlídky jsou možné již nyní po dohodě.

 

Majitel má právo výběru nájemce.

 

Lokalita, kde se nabízená jednotka nachází, je známá velkým množstvím zeleně, perfektní občanskou vybaveností a zejména výbornou dostupností do centra města Brna.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42