https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S VELKÝM BALKONEM A KLIMATIZACÍ VE STŘELICÍCH

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S VELKÝM BALKONEM A KLIMATIZACÍ VE STŘELICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0169-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  41,25 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem krásného, plně vybaveného bytu 2+kk s balkonem a klimatizací, který se nachází ve třetím patře cihlového bytového domu ve Střelicích. Střelice jsou dobře dopravně dostupné. Vlakové nádraží je vzdálené 5 minut od domu. Do centra města Brna se tak dostanete pravidelnými spoji S41 a S4 za 15 minut. Využít můžete také autobusový spoj 404, který jede cca 20 minut do Bohunic na zastávku Osová.

Celková plocha nemovitosti činí cca 41,25 m² z toho plocha obytné části činí cca 36,29 m² a plocha balkonu činní cca 4,96 m².

 

Dispozice bytu:

Dominantou celého bytu je obývací pokoj s kuchyní a vstupem na prostorný balkon. Obývací pokoj s kuchyňskou linkou má výměru cca 15 m². Linka je vybavena plynovým sporákem a pečící troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou a jídelním stolkem se židlemi. V obývací části je pěkná pohovka, televizní stolek s televizí a klimatizace. Odtud je také vstup na balkon o rozměrech 4,96 m², který nabízí příjemný výhled do zeleně. Z obývacího pokoje se vrátíme do chodby o výměře cca 4,79 m², kde je vestavěná skříň. Z chodby je dále vstup do ložnice a koupelny. Koupelna o velikosti cca 5,5 m² má rohovou vanu, umyvadlovou skříňku s umyvadlem a zrcadlem, toaletu a pračku. Je zde také kombinovaný plynový kotel, který zajišťuje topení a ohřev vody v bytě. V ložnici o velikosti cca 11 m² je velká manželská postel, prostorná šatní skříň, TV a klimatizace.

 

Poplatky:

Nájemné činí 12.000, -Kč měsíčně.

 

Služby činí 3.152, - Kč měsíčně, pro dvě osoby. Každá další osoba 500,-Kč navíc měsíčně. Tato částka obsahuje zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 18,- Kč, zálohu na údržbu chodníku ve výši 25,- Kč, zálohu na údržbu objektu ve výši 32,- Kč, zálohu na vnitřní úklid domu a mytí oken ve výši 127,- Kč, zálohu vodné a stočné ve výši 250,- Kč, zálohu na plyn ve výši 1.800,- Kč, zálohu na elektřinu 900,- Kč.

 

Kauce činí 30.304, -Kč.

 

Byt je plně vybavený a nabízí pohodlí pro jednotlivce nebo pár, je volný od 1.11.2022.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Lokalita je vhodná pro nájemce, kteří ocení blízkost přírody a zároveň chtějí mít krátký dojezd do města Brna. Střelice nabízejí skvělou občanskou vybavenost jako potraviny, pekařství, chovatelské potřeby, praktický a zubní lékař, koupaliště, základní a mateřská škola. Bydlení určitě zpříjemní i výběr ze tří restaurací a cukrárna.

 

Prohlídky jsou možné ihned v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás osobně nemovitostí provedeme, či Vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Klíče od bytu jsou v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,