https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S TERASOU, BRNO-BYSTRC

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S TERASOU, BRNO-BYSTRC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0295-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  60 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízený byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží nově vybudovaného cihlového bytového domu na ulici Chvalovka, v brněnské městské části Bystrc. Bytový dům byl zkolaudován v září tohoto roku a byt doposud nebyl obýván. V případě, že si tento byt vyberete budete první osobou, která bude byt obývat.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, obchůdky s různým zaměřením, lékař, restaurace. Zastávka MHD se nachází cca 300 metrů od bytového domu. Co se týče přírody, nachází se zde v těsné blízkosti cca 600 metrů od domu krásný Žebětínský rybník a cca 2,5 kilometru se nachází krásná přírodní památka Pekárna, která láká na procházky. Je zde i výborná dostupnost do centra Brna.

Celková plocha činí cca 60 m2, z toho plocha bytu činí cca 45,5 m2, plocha terasy činí cca 11,5 m2 a plocha sklepu činí cca 3 m2.

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do chodby o výměře cca 4,5 m2, na které se nachází velmi prostorná vestavěná skříň. Z chodby se dále vstupuje do všech místností v bytě. Po pravé straně se nachází krásná koupelna o velikosti cca 4 m2. Koupelna je vybavena závěsnou toaletou, otopným žebříkem, umyvadlem, koupelnovou skříňkou se zrcadlem a světlem, sprchový kout. Je zde přípojka na pračku, pokud by zájemce měl zájem i o pračku, není problém pro majitele ji dodat. Vedle koupelny se nachází velmi útulný pokoj o výměře cca 12 m2, který je ideální pro ložnici. Z tohoto pokoje je přístup na velmi prostornou a krásnou terasu o velikosti cca 11,5 m2. Hlavní dominantou bytu je velmi prostorný pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 25 m2. V tomto pokoji nalezneme krásnou novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči, a to sklo keramickou desku značky Electrolux, digestoř, myčku nádobí značky Electrolux, mikrovlnou troubou značky Electrolux, troubu značky Electrolux, lednici s mrazákem značky Electrolux. Kuchyňská linka má dostatek úložného prostoru.

Ložnice a pokoj s kuchyňským koutem jsou orientovány na východ, což znamená krásné probouzení sluníčkem.

 

K bytu náleží taktéž sklep o výměře cca 3 m2, který se nachází v suterénu domu. Parkování v okolí domu je bezproblémové.

 

Tento krásný byt je vhodný maximálně pro dvě osoby a je volný ihned.

 

Nájem zde činí 13.000, -Kč měsíčně.

Služby zde činí 3.000, -Kč měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 20.000, -Kč.

 

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jeden měsíční nájem.

 

 

Cena: 13.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,