https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVÉHO BYTU 2+KK S TERASOU A PARKOVACÍM STÁNÍM V JINAČOVICÍCH U BRNA

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVÉHO BYTU 2+KK S TERASOU A PARKOVACÍM STÁNÍM V JINAČOVICÍCH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0155-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  60 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná, nízkoenergetická

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem nového bytu, který se nachází v přízemí cihlového bytového domu v Jinačovicích u Brna. Jedná se o luxusní byt orientovaný na západ s velkou terasou a parkovacím na vlastním pozemku stáním v ceně.

 

Celková plocha nemovitosti činí cca 60,12 m2, z toho plocha bytu činí cca 49,12 m2, terasa činí cca 11 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme ve velmi prostorné chodbě o velikosti cca 5,60 m2, ze které se vchází do všech samostatných místností v bytě. Toaleta je zde samostatná o výměře cca 1,85 m2, která disponuje WC a umyvadlem. V koupelně o výměře cca 4,65 m2 je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, vývod na pračku a elektrický boiler zajišťující ohřev vody. Ložnice o výměře 12,50 m2 je nevybavená. Hlavní místností v bytě je obývací pokoj s kuchyní o celkové ploše cca 24,52 m2. Kuchyňský kout je velmi vkusně zařízený nejen pěknou kuchyňskou linkou, ale samozřejmostí jsou i spotřebiče, myčka, digestoř, trouba, sklokeramická deska. Dominantou této místnosti je úžasná prostorná terasa o celkové ploše cca 11 m2.

Nabízená bytová jednotka je vytápěna ústředním vytápěním pomocí radiátorů.

Velkou výhodou je možnost parkování Vašeho osobního automobilu na venkovním vyhrazeném parkovacím stání.

 

Nájemné činí 14.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 3.000, -Kč měsíčně pro dvě osoby, každá další osoba 500,-Kč měsíčně. Tato částka obsahuje zálohu na vodné stočné ve výši 300, -Kč, zálohu na teplo ve výši 2.000, -Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 700, -Kč.

Kauce činí 17.000, -Kč.

 

Velkou výhodou Jinačovic je výborná dostupnost do Brna jak automobilem, tak i integrovanou dopravou. Najdeme zde Obecní úřad, zastávku autobusové integrované dopravy se nachází cca 100 m (spoj linky 302), sportovní hřiště 350 m, mateřskou školu. Základní škola se nachází ve vedlejší obci Rozdrojovice, která je vzdálena cca 10 minut jízdy integrovanou dopravou.

 

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás osobně nemovitostí provedeme, či Vám zodpovíme Vaše dotazy. Tato nemovitost ihned k dispozici novému majiteli. Klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,