https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 SE SKLEPEM, BRNO-STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 SE SKLEPEM, BRNO-STŘED

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 SE SKLEPEM, BRNO-STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0128-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  41,99 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný, moc pěkný byt o dispozici 1+1, který prošel kompletní rekonstrukcí. Součástí pronájmu je i sklep. Bytová jednotka se nachází v samém centru Brna na ulici Úvoz ve druhém nadzemním podlaží cihlového bytového domu, orientovaného do vnitrobloku.

V blízkosti bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Základní škola cca 400 m, mateřská škola cca 350 m, poliklinika cca 300 m, zastávka MHD Čápkova cca 50 m, zastávka MHD Konečného náměstí cca 200 m, Vysoké učení technické, fakulta stavební cca 350 m, obchod s potravinami cca 400 m, Björnsenův sad cca 400 m, mnoho kaváren, restaurací a míst se sportovním využitím.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se nachází velmi prostorná chodba o výměře cca 5,50 m2, ze které se vchází do všech místností v bytě. Na této chodbě se taktéž nachází velmi užitečný úložný prostor s policemi o velikosti cca 0,90 m2. První místností po levé straně je kuchyně (cca 10 m2), která je vybavena kuchyňskou linkou, lednicí s mrazákem, plynovým sporákem s elektrickou troubou a pračkou. Naproti vchodovým dveřím, na konci chodby je koupelna s WC (cca 2,89 m2), která disponuje vanou, umyvadlem, policí, zrcadlem a toaletou. V neposlední řadě je zde dominanta bytu, a to samostatný pokoj o velikosti cca 19 m2, který se nabízí nevybavený.

K bytu náleží sklep o velikosti cca 3,70 m2.

 

Celková plocha činí cca 41,99 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 38,29 m2 a plocha sklepu činí cca 3,70 m2.

 

Poplatky:

Nájemné činí 12.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.329, -Kč měsíčně pro dvě osoby, každá další osoba + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 500, -Kč, záloha na plyn v bytě ve výši 200, -Kč, záloha na studenou vodu ve výši 220, -Kč, záloha na teplou vodu ve výši 550, -Kč, záloha na vytápění bytu ve výši 787, -Kč, poplatek za elektřinu společných prostor ve výši 12, -Kč, poplatek za úklid společných prostor ve výši 50, -Kč a poplatek za společnou anténu v domě ve výši 10, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 15.000, -Kč.

 

Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby, majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Nabízený byt je volný ihned a prohlídky jsou možné kdykoli, klíče máme v RK!

 

Popis lokality:

Ulice Úvoz je jedna z významných ulic širšího centra Brna. Její jižní část leží v městské části Staré Brno, střední část ve čtvrti Stránice a severní část ve čtvrti Veveří. Úvoz spojuje Mendlovo a Konečného náměstí. Jedná se o důležitou severojižně orientovanou komunikaci.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42