https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 2+KK BRNO – ULICE SOVINEC | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 2+KK BRNO – ULICE SOVINEC

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍHO BYTU 2+KK BRNO – ULICE SOVINEC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0122-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  52,6 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

V exklusivním zastoupení Vám nabízíme tento jedinečný, nově vybudovaný byt o velikosti 2+kk, který se nachází v prvním patře novostavby bytového domu v klidné ulici Sovinec, v brněnské městské části Brno – střed. Bytový dům je rohový s výhledem do zeleně.

Všechny bytové jednotky jsou vybaveny částečně luxusním zařízení v industriálním stylu.

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 52,6 m2.

Dispozice bytu:

Z hlavní chodby vejdeme do bytu bezpečnostními dveřmi a ocitneme se v předsíni o celkové ploše 5,4 m2. Z chodby vede dále vstup do hlavního obývacího pokoje s kuchyní a do koupelny. Koupelna má výměru 5,5 m2 a je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a přívodem na automatickou pračku. Obývací pokoj je velmi prostorný a jeho celková plocha činí 26,7m2. Disponuje francouzským oknem s výhledem do zahrady. Samozřejmostí je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, konkrétně  pečící trouba značky Whirlpool, varná deska značky Elektrolux, myčka značky Whirlpool a lednice značky Whirlpool.        Z obývací části dále vcházíme do ložnice o velikosti 15 m2. V ložnici je taktéž francouzské okno s výhledem do zeleně. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Byt je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který je umístěn v kotelně domu a zabezpečuje vytápění všech bytových jednotek. Teplá voda je zajištěna společným velkokapacitním elektrickým bojlerem, umístěným taktéž v kotelně domu.

Pokud by si zájemce přál internet, po bytě je již rozvedena strukturovaná kabelová síť. V domě je O2, se kterým si nájemce může uzavřít v případě zájmu smlouvu a zajistit si tak rychlé připojení k internetu.

Byt je vybaven stropním osvětlením ve všech místnostech.

 

Poplatky:

Nájem činí 15.500, - Kč měsíčně

Služby činí: 3.500, - Kč měsíčně (včetně elektřiny v bytě) pro dvě osoby; každá další osoba navíc 500, - Kč měsíčně. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 30,-Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200,-Kč, záloha na energii společných prostor ve výši 100,-Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.000,-Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320,-Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800,-Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50,-Kč.

Kauce činí: 40.000, -- Kč (je možno ji uhradit nadvakrát).

V případě zájmu, je zde možnost pronájmu parkovacího stání přímo u domu na uzavřeném pozemku za částku 1.500, -Kč měsíčně.

Majitelé plánují v blízké budoucnosti zřídit nabíjení pro elektroauta.

 

Nemovitost působí velmi vkusně. Její výhodou je mimo jiné i to, že nájemce bude prvním obyvatelem zcela nového bytu. Tento byt je vhodný pro jednu, maximálně dvě osoby. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, majitel upřednostní nekuřáky a nájemce bez zvířat.

Majitel si upřednostňuje právo výběru nájemce.

 

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a bude k dispozici ke dni 1. září 2022, prohlídky jsou možné již nyní, klíče máme v RK.

Lokalita, kde se nemovitost nachází je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat! Byt je volný od 1. září 2022.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42