https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO BYTU 3+KK S VELKÝM BALKÓNEM V BRNĚ – ČERNÝCH POLÍCH

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO BYTU 3+KK S VELKÝM BALKÓNEM V BRNĚ – ČERNÝCH POLÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0151-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  77,12 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný cihlový byt v jedné z nejhezčích městských částí města Brna-Černých polích, na ulici Jugoslávská. Byt v průběhu posledních let prošel kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové vestavěné skříně, krásná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, ale i moc pěkná koupelna. Byt je díky množství oken velmi slunný a působí příjemným dojmem.

 

Bytová jednotka se nachází ve druhém patře cihlového bytového domu. Každý z obyvatel domu tedy i nájemce může využívat oplocenou zahradu v zadní části domu, na kterém je pískoviště i zastřešená pergola s posezením.

 

Celková plocha bytu 77,12 m2 včetně balkónu, z toho užitná bytu je cca 73,10 m2. Balkón má 4,02 m2.

 

Dispozice:

Bezpečnostními dveřmi vejdeme do předsíně o celkové ploše 7,70 m2 s vestavěnou skříní a věšáky na oblečení. Z předsíně dále pokračujeme do obývací části s kuchyní, v obývacím pokoji je rohová sedačka s konferenčním stolkem. Obývací pokoj s kuchyní má celkovou plochu 29,9 m2. Z obývacího pokoje i z kuchyňské části je vstup na balkon o výměře 4,0 m2, který propojuje obě dvě místnosti. Z balkonu je nádherný výhled na přilehlý park. V kuchyňské části je moc pěkná kuchyňská linka jejíchž součástí mimo jiné je lednička s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, sporák s pečící troubou. Z obývacího pokoje je dále vstup do dvou samostatných místností o výměře 15,4 m2 a 15,2 m2, tyto místnosti jsou orientovány do zahrad a v jedné je šatní skříň. WC je samostatné a jeho výměra činí cca 0,9 m2. Koupelna o výměře 4,0 m2 je moc pěkná a je zde vana se sprchovací zástěnou, umyvadlo s umyvadlovou skříňkou a pračka. Koupelna je velmi světlá s denním světlem.

 

Poplatky:

Nájem činí 20.000 – Kč měsíčně

Služby činí 3.600, - Kč pro tři osoby (každá další osoby 500,-Kč měsíčně). Poplatky obsahují zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200, - Kč, zálohu na plyn ve výši 200, - Kč, zálohu na teplo ve výši 554, - Kč, zálohu na úklid ve výši 225, - Kč, zálohu na ohřev TUV ve výši 450, - Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 500, - Kč, zálohu na elektřinu v domě ve výši 180, - Kč, zálohu za odečet tepla ve výši 17, - Kč, zálohu na vodu pro TUV 230, - Kč a zálohu na provoz kotelny ve výši 44, - Kč.

Majitel požaduje kauci ve výši 23.600, - Kč.

 

Vytápění bytu je ústředním topením pomocí kotle umístěného v suterénu domu.

 

Lokalita, ve které se byt nachází spadá s parkováním pod modrou zónu, zaparkovat před domem tedy lze snadno. V případě zájmu je možné k bytu pronajmout garáž, která se nachází cca 2 minuty chůze od domu za částku 1.500, - Kč měsíčně.

V Černých polích je nejen výborná dopravní dostupnost MHD, ale i skvělá občanská vybavenost. Městská část Černá Pole byla vždy pro Brňany jednou z nejatraktivnějších lokalit v těsné blízkosti centra, obklopená zelení a se stavbami nesoucími punc architektonické historie.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás vezmeme na prohlídku či zodpovíme Vaše dotazy. Prohlídky mohou být dle dohody.

 

Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,