NABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S VELKOU TERASOU, BRNO-SOBĚŠICE, UL. ÚTĚCHOVSKÁ

CREDO REALBytyNABÍDKA PRONÁJMU KRÁSNÉHO BYTU 1+1 S VELKOU TERASOU, BRNO-SOBĚŠICE, UL. ÚTĚCHOVSKÁ
Číslo zakázky:  cr-n-0279-18
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  34 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  2 000,-Kč
Kauce:  11 000,-Kč
Cena:  9 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný, částečně vybavený nově vybudovaný byt s velkou terasou, který se nachází v přízemí rodinného domu v klidné lokalitě Brno-Soběšice.

 

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí cca 34 m2 a terasa 27 m2.

 

Dispozice:

Kolem vstupu do rodinného domu projdeme na prostornou terasu cca 27 m2, přes kterou se dostaneme do námi nabízeného bytu. Vstup z terasy do bytu je přes velké francouzské okno. Nyní se nacházíme v hlavní místnosti nabízeného bytu, a tou je velká kuchyň 14 m2 s elektrickou troubou s digestoří, přípojkou na pračku, velkou ledničkou a dřevěným jídelním stolem s židlemi. Z kuchyně vedou dveře do světlého pokoje 13 m2 s rozkládací sedačkou a velkým dvoudílným oknem se záclonami. Z kuchyně je rovněž vstup do velké koupelny 7 m2, která je vybavena toaletou, umyvadlem, zrcadlem, bojlerem na ohřev vody a prostorným zděným sprchovým koutem. Díky oknu se dá koupelna rychle vyvětrat.

Celý byt je relativně prostorný a díky prosklenému vstupu je hlavní místnost plná denního světla. Okna v celém bytě jsou nová plastová. Na podlaze v kuchyni a v koupelně je položena moderní dlažba, v pokoji plovoucí podlaha. Velkou výhodou bytu je rozměrná terasa, která je ideálním místem pro příjemné posezení, grilování či odpočinek. Byt se nachází v přístavbě rodinného domu.

Nájem činí: 9.000,- Kč měsíčně

Zálohy na služby činí: 2.000,-Kč měsíčně pro dvě osoby měsíčně

Kauce činí: 11.000,-Kč

Soběšice jsou městská čtvrť na severním okraji statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 6,06 km². Původně samostatná obec byla k Brnu připojena v roce 1971, od 24. listopadu 1990 je součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přibližně 2300 obyvatel. V Soběšicích je základní škola, hřbitov, hřiště, klášter klarisek, pomník Mistra Jana Husa i minipivovar. Významným vrcholem je kopec Strom nad sadovou oblastí. Do Soběšic se z centra Brna dostanete za pouhých 10 min autem, zastávka autobusu je pak pouhých 50 m od domu.

Byt je volný ihned!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu n.musalkova@credoreal.cz.

 

Cena: 11.000,- Kč včetně měsíčních služeb

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,