https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 3+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 3+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 3+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0089-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  66 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný byt o dispozici 3+1, který se nachází v přízemí v cihlového bytového domu v malebné a lukrativní městské části Brna, Lesná.

Celková plocha bytu je 65,90 m2 včetně balkónu.

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně, která je společná pro dva byty. Následně se dostaneme k samostatnému vchodu do bytu. Když vstoupíme, ocitáme se v dlouhé chodbě, ze které je vstup do všech místností v bytě. Naproti vchodovým dveřím se nachází samostatné WC a koupelna s vanou. Po levé straně se nachází dětský pokoj a hned vedle něj je samostatná ložnice. Po pravé straně je vstup do prostorného obývacího pokoje, ve kterém se nachází dominanta celého bytu, a to vstup na prostorný balkón s výhledem do zeleně. V neposlední řadě v bytě nalezneme kuchyň s pěknou kuchyňskou linkou.

Byt je velmi osvětlený a orientovaný na jihovýchod a jihozápad.

Součástí vybavení bytu je pračka, plynový sporák s troubou, digestoř, lednice a vestavěná skříň v ložnici.

Majitel preferuje nájemce bez zvířat a nekuřáky.

Nájemné: 13.350, -Kč měsíčně

Zálohy na služby: 3.550, -Kč měsíčně pro 4 osoby. Každá další osoba 500,-Kč měsíčně.

Elektřina je psaná na nájemce.

Vratná kauce: 16.900, -Kč.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Byt bude k nastěhování od 1. srpna 2019.

 

Výhodou nabízené bytové jednotky k pronájmu je její poloha. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Loosova. Kousek od bytového domu se nachází supermarket Billa, čerpací stanice EuroOil, restaurace, mateřská škola, základní škola a veškerá občanská vybavenost. Kolem bytového domu se nachází spousta parkovacích míst.

Lesná je městská čtvrť na severu statutárního města Brna. Území pozdější Lesné bylo k Brnu připojeno v roce 1919. Lesná je od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přes 16 000 obyvatel. Přestože většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy. Zdejší sídliště, které bylo vybudováno v průběhu 60. a 70. let 20. století, je označována za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek. Podstatnou většinu čtvrtě tvoří panelové sídliště, postavené na mírném svahu nad silnicí spojující Královo Pole a Husovice a nad železniční tratí Praha-Brno. Mezi jednotlivými domy se nachází množství zeleně. Sídlištěm prochází okružní komunikace (ulice Okružní a Seifertova), ve středu sídliště se nachází hluboká zalesněná Čertova rokle, v níž se nachází amfiteátr, který však již delší dobu není využíván pro koncertní účely. Na západě na hranici se sousedním katastrálním území Sadová se nachází zalesněné údolí 'U Antoníčka', v němž se (na parcelách, které však již nepatří k Lesné, ale k Sadové a tím současně k městské části Brno-Královo Pole) nacházejí kaplička sv. Antoníčka se studánkou „U Antoníčka“. V místě dnešního sídliště se nacházelo několik roklí, které byly většinou zasypány, zůstala pouze Čertova rokle. Zasypané rokle ale způsobily popraskání některých budov, které stojí nad nimi, například obchod v Loosově ulici.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Nájemné 13.350, -Kč měsíčně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42