https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+KK V OBCI CHUDČICE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+KK V OBCI CHUDČICE
Číslo zakázky:  crg-n-0135-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  39 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  1 590 CZK za měsíc
Kauce:  17 000 CZK
Cena:  15 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu pěkný, cihlový byt, který se nachází ve dvoupodlažním bytovém domě v obci Chudčice. Bytový dům se nachází na okraji obce, je obklopen okolními lesy a v letech 2006 a 2018 prošel revitalizací. Nesmíme opomenout ani cyklostezku, která se nachází nedaleko a vede přímo na brněnskou přehradu. V domě jsou dvě zamykatelné místnosti sloužící na uskladnění kol a kočárků, které nájemce bude mít taktéž k dispozici.

Byt samotný se nachází v prvním patře bytového domu. Jeho dispozici je 2+kk. Bytová jednotka prošla v posledních letech kompletní rekonstrukcí od podlah, přes kuchyňskou linku, až po koupelnu. Velkou výhodou v bytě je komora.

Byt sice nedisponuje balkónem, ale hned vedle bytu jednotky se nachází společný balkón určený pro celé patro, téměř nikdo jej však nevyužívá a nájemce ho tak bude mít k dispozici.

 

Celková plocha bytu činí cca 39 m2.

 

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do prostorné předsíně čtvercového tvaru o výměře cca 2,5 m2. Z této je vstup do hlavní obytné části v bytě – kuchyně s obývacím pokojem o výměře cca 13,9 m2. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, troubou a nyní nově ledničkou s mrazákem. Z obývacího pokoje je dále vstup do další místnosti, o výměře cca 13,6 m2, jejíž součástí je již výše zmiňovaná komora (o výměře cca 2,5 m2) s regály. Koupelna, do které je vstup z předsíně, disponuje velkorysým zařízením a působí luxusním dojmem. Její výměra činí cca 6,5 m2 a nalezneme zde WC, umyvadlo, otopný žebřík a nádhernou rohovou vanu.

 

Byt působí útulným a příjemným dojmem.

S vlastníkem bytu je dohodnuto, že vzhledem k tomu, že byt nebyl vymalován, bude z prvního nájemného odečtena částka ve výši 3.000, - Kč na vymalování bytu.

 

Měsíční poplatky:

Nájem činí 15.000, - Kč měsíčně.

Služby činí: 1.590, - Kč měsíčně pro maximálně dvě osoby. Částka za služby obsahuje zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.300, - Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 20, - Kč, zálohu na dodávku vody ve výši 100, - Kč, zálohu na spotřebu stočného ve výši 120,- Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, - Kč.

Kauce činí: 17.000, - Kč.

 

Velkou výhodou bydlení je parkování přímo před domem na parkovišti určeném pouze pro obyvatele domu.

Tento byt je vhodný pro jednu, maximálně dvě osoby.

Majitel si nárokuje právo výběru nájemce.

 

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a je ihned k dispozici.

 

Lokalita, kde se nemovitost nachází, je klidná, obklopená zelení, s dobrou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště a přímo před domem je dětské hřiště. V obci se nachází mateřská i základní škola.

Obec Chudčice je cca 20 km severozápadně od města Brna, cca 7 km od města Kuřim a cca 3 km od Veverské Bítýšky.

V Chudčicích jezdí autobus linky 312, který vede přes Kuřim, Moravské Knínice až do Veverské Bítýšky. Z Kuřimi je dále možné pokračovat vlakem či autobusem.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat! Klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,