https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 2+1 S BALKÓNEM, BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0088-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  53 m2
Zastavěná plocha:  50 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

PRVNÍ NÁJEM ZDARMA!

 

Nabízíme Vám k pronájmu původní, ale zachovalý byt o dispozici 2+1, který se nachází v 9. NP / 9. NP s krásným výhledem v panelovém bytovém domě s výtahem v klidné a lukrativní části Brna, Brno – Lesná.

 

Celková plocha bytu je přibližně 50,00 m2 + 3,00 m2 balkón.

 

Dispozice:
Vchodovými dveřmi vejdeme do bytu a ocitáme se v předsíni (cca 3,00 m2), z které je vstup do všech místností. Naproti vchodovým dveřím se nachází vstup do koupelny s vanou a přípojkou na pračku (cca 2,00 m2) a do samostatného WC (cca 1,00 m2). Dále z chodby je vstup do kuchyňského koutu, kde se nachází menší špíz, zánovní kuchyňská linka a plynový sporák (cca 8,00 m2). Z chodby je po levé straně vchod do prvního pokoje (cca 16,00 m2) a z chodby po pravé straně je další, poslední pokoj (cca 20,00 m2) z které je vstup na balkón (cca 3,00 m2).

 

Samotný bytový dům prošel částečnou revitalizací, byl zateplen, má novou fasádu, nový výtah a nová plastová okna. K bytu náleží taktéž sklepní kóje (cca 2,00 m2), která je umístěna v suterénu domu. V bytě je zaveden internet + TV od firmy UPC.

 

Výhodou nabízené bytové jednotky k pronájmu je její poloha a krásný výhled z balkónu. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Čertova rokle, nebo Heleny Malířové. Kousek od bytového domu se nachází supermarket Albert, Lidl, bankomat, restaurace, základní školy a veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné v uličce, před bytovým domem.

 

Lesná je městská čtvrť na severu statutárního města Brna. Území pozdější Lesné bylo k Brnu připojeno v roce 1919. Lesná je od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přes 16 000 obyvatel. Přestože většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy. Zdejší sídliště, které bylo vybudováno v průběhu 60. a 70. let 20. století, je označována za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek. Podstatnou většinu čtvrtě tvoří panelové sídliště, postavené na mírném svahu nad silnicí spojující Královo Pole a Husovice a nad železniční tratí Praha-Brno. Mezi jednotlivými domy se nachází množství zeleně. Sídlištěm prochází okružní komunikace (ulice Okružní a Seifertova), ve středu sídliště se nachází hluboká zalesněná Čertova rokle, v níž se nachází amfiteátr, který však již delší dobu není využíván pro koncertní účely. Na západě na hranici se sousedním katastrálním území Sadová se nachází zalesněné údolí 'U Antoníčka', v němž se (na parcelách, které však již nepatří k Lesné, ale k Sadové a tím současně k městské části Brno-Královo Pole) nacházejí kaplička sv. Antoníčka se studánkou „U Antoníčka“. V místě dnešního sídliště se nacházelo několik roklí, které byly většinou zasypány, zůstala pouze Čertova rokle. Zasypané rokle ale způsobily popraskání některých budov, které stojí nad nimi, například obchod v Loosově ulici.

 

Nájemné: 10.000, -Kč měsíčně.
Zálohy na služby: 3.500, - Kč měsíčně.
Vratná kauce: 13.500, - Kč.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

Byt bude k nastěhování od 1. července 2019.

 

Z důvodu zaneprázdněnosti majitele bude novým nájemcům odpuštěn první nájem oproti vymalování a vyklizení bytu.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu, nebo na telefonním čísle uvedením níže: m.molnarova@credoreal.cz.

 

 

Nájemné 13.500,-Kč měsíčně včetně služeb

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42