https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 1+kk BRNO – LESNÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 1+kk BRNO – LESNÁ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 1+kk BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0092-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  26 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk, který se nachází v 5. NP bytového domu v malebné a lukrativní městské části Brna, Lesná.

Celková plocha bytu je 26 m2.

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně, ve které se nachází vestavěná skříň s ledničkou. Po levé straně máme vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC. Na konci předsíně je vchod do pokoje s kuchyňským koutem.

 

Byt je po kompletní rekonstrukci. Disponuje euro okny, kuchyňským koutem s barem, barovými židlemi, vinylovými podlahami, vestavěnou skříní, ledničkou, pračkou, myčkou, el. vařičem, troubou, mikrovlnou troubou, novým kobercem v pokoji a skladovací kójí na stejném patře.

Majitel preferuje nájemce bez zvířat a nekuřáky.

Nájemné: 7.495, -Kč měsíčně

Zálohy na služby: 2.500, -Kč měsíčně

Vratná kauce: 30.000, -Kč. Po domluvě s majitelem je možnost kauci uhradit na tři splátky.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Byt je volný k nastěhování.

 

Výhodou nabízené bytové jednotky k pronájmu je její poloha. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Halasovo náměstí a Čertova rokle. Nedaleko od bytového domu se nachází supermarket Albert, poliklinika, lékárna restaurace a veškerá občanská vybavenost. Kolem bytového domu se nachází spousta parkovacích míst.

Lesná je městská čtvrť na severu statutárního města Brna. Území pozdější Lesné bylo k Brnu připojeno v roce 1919. Lesná je od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přes 16 000 obyvatel. Přestože většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy. Zdejší sídliště, které bylo vybudováno v průběhu 60. a 70. let 20. století, je označována za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek. Podstatnou většinu čtvrtě tvoří panelové sídliště, postavené na mírném svahu nad silnicí spojující Královo Pole a Husovice a nad železniční tratí Praha-Brno. Mezi jednotlivými domy se nachází množství zeleně. Sídlištěm prochází okružní komunikace (ulice Okružní a Seifertova), ve středu sídliště se nachází hluboká zalesněná Čertova rokle, v níž se nachází amfiteátr, který však již delší dobu není využíván pro koncertní účely. Na západě na hranici se sousedním katastrálním území Sadová se nachází zalesněné údolí 'U Antoníčka', v němž se (na parcelách, které však již nepatří k Lesné, ale k Sadové a tím současně k městské části Brno-Královo Pole) nacházejí kaplička sv. Antoníčka se studánkou „U Antoníčka“. V místě dnešního sídliště se nacházelo několik roklí, které byly většinou zasypány, zůstala pouze Čertova rokle. Zasypané rokle ale způsobily popraskání některých budov, které stojí nad nimi, například obchod v Loosově ulici.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 7.495, -Kč měsíčně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42