https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU BYTU 1+1 S BALKÓNEM, BRNO-LESNÁ

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU BYTU 1+1 S BALKÓNEM, BRNO-LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0042-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  37 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu hezký, slunný byt o velikosti 1+1 s balkónem, který se nachází v 5.NP / 8.NP v zrekonstruovaném panelovém domě s výtahem na ulici Jurkovičova v Brně, v městské části Lesná.

 

Celková plocha bytové jednotky činí cca 37 m2.

Dispozice:

Po vstupu do bytu se nacházíme na chodbě, z které je vstup do všech místností. Užší chodbičkou přejdeme do kuchyně, kde nalezneme zánovní kuchyňskou linku, vestavěnou plynovou plotnu, vestavěnou troubu a místo na jídelní stůl a lednici. Naproti vstupním dveřím je také vstup do zděné, zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem, místem na pračku a vedle se nachází samostatné WC. Po levé straně chodby se nachází samostatný prostorný pokoj s balkonem, který můžete hezky předělit na spací a denní část.

 

Bytová jednotka má již zmíněné zděné jádro, krásnou kuchyňskou linku se spoustou úložného prostoru, nové podlahy, nové rozvody elektroinstalace, plastová okna a bezpečnostní dveře.

 

K bytové jednotce náleží sklepní kóje umístněná v suterénu bytového domu a k dispozici je i kočárkárna.

 

Nájem: 10.000, - Kč měsíčně

Služby: 2.250, - Kč + elektřina a plyn budou přepsány na nájemce

Kauce: 12.250, - Kč

 

Majitel preferuje maximálně dvě osoby a menší zvířata jsou povolena po dohodě. Byt se nabízí nezařízený, takže si ho můžete zařídit dle svých představ!

Lesná je městská čtvrť na severu města Brna. Lesná je od listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna. Sídlištěm prochází okružní komunikace (ulice Okružní a Seifertova), ve středu sídliště se nachází hluboká zalesněná Čertova rokle, v níž se nachází amfiteátr, který však již delší dobu není využíván pro koncertní účely.

 

Cena: 12.250, -Kč včetně služeb

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,